Марш за права тварин

2021-09-10 07:10

На перехресті вулиці Івана Мазепи та проспекту Миру, 5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбувся зоозахисний марш. У Чернігові він проходить уже втретє.

Понад 150 людей разом зі своїми улюбленцями вийшли на захист тварин. 

Ставлення до тварин має бути таким, аби при виникненні думки: «А що, коли завтра ми поміняємося місцями?» – вам не було ні соромно, ні страшно!

Тому цей марш – не для тварин, а для людей. Для їхнього розуміння – що ми маємо бути відповідальними не тільки за своїх домашніх, а й за безпритульних тварин. Ми тяжко переживаємо втрату своїх улюбленців… А на вулицях помирають від голоду та хвороб десятки. І ми теж за це відповідальні! Слова Маленького Принца – наша панацея. Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

«Деснянська правда» розділяє погляди небайдужих людей у своєму ставленні до тварин, підтримує кожну ініціативу зооактивістів та завжди на виступає за захист «братів наших менших». Видання часто пише про Чернігівський ветеринарно-стерилізаційний центр, публікує інтерв’ю директорки центру Тетяни Діденко. 

Ми завжди готові прийти на допомогу і захистити тварин, які потрапили в непросту ситуацію. Звертайтесь, у нас завжди є зворотній зв’язок!

 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31