Марш за права тварин

2021-09-10 07:10

На перехресті вулиці Івана Мазепи та проспекту Миру, 5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбувся зоозахисний марш. У Чернігові він проходить уже втретє.

Понад 150 людей разом зі своїми улюбленцями вийшли на захист тварин. 

Ставлення до тварин має бути таким, аби при виникненні думки: «А що, коли завтра ми поміняємося місцями?» – вам не було ні соромно, ні страшно!

Тому цей марш – не для тварин, а для людей. Для їхнього розуміння – що ми маємо бути відповідальними не тільки за своїх домашніх, а й за безпритульних тварин. Ми тяжко переживаємо втрату своїх улюбленців… А на вулицях помирають від голоду та хвороб десятки. І ми теж за це відповідальні! Слова Маленького Принца – наша панацея. Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

«Деснянська правда» розділяє погляди небайдужих людей у своєму ставленні до тварин, підтримує кожну ініціативу зооактивістів та завжди на виступає за захист «братів наших менших». Видання часто пише про Чернігівський ветеринарно-стерилізаційний центр, публікує інтерв’ю директорки центру Тетяни Діденко. 

Ми завжди готові прийти на допомогу і захистити тварин, які потрапили в непросту ситуацію. Звертайтесь, у нас завжди є зворотній зв’язок!

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42