Підприємець року 2019

2019-09-12 08:50

Люди з енергією бізнесу

6 вересня в Чернігові відбулася традиційна урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу Чернігівської ТПП «Підприємець року 2019», присвячена професійному святу підприємців. Це гарна нагода для зустрічі найкращих представників бізнесу регіону, які своїми досягненнями й лідерськими рисами зробили вагомий внесок в економічне та соціальне життя Чернігівщини.

Особливу енергію лідерства та розвитку, енергію бізнесу й оновлення відчули всі, хто завітав на святкове дійство. Адже саме тут можна зустріти найбільш успішних підприємців, почути історії їхніх досягнень та надихнутися новими ідеями.

Організатор регіонального конкурсу – Чернігівська торгово-промислова палата. Президент ТПП Костянтин Іванов зазначив, що пишається прикладами тих, хто знаходить цікаве рішення та рухається вперед. Головна мета заходу, вважає він, – побачити одне одного, поспілкуватися, познайомитися, обмінятися думками, мріями, надіями, поділитися проблемами та знайти шляхи їх вирішення.

Підприємці – люди, які сподіваються в житті на себе. Це головний філософський зміст, що відрізняє їх від інших гарних людей. Вони приймають рішення та несуть відповідальність у першу чергу за себе, свою родину та за свої колективи.

«Ми не розрізняємо, що на конкурсі мають бути лише представники великих підприємств, чи тільки ті, хто оперує мільйонами гривень. Навпаки, завжди підкреслюємо, що маленькі підприємства можуть бути яскравішим та ілюстративнішим прикладом. Наша родзинка – фіксування історій цих підприємств у вигляді невеличкого відеоролика. Підкреслюємо креатив, людську сміливість, інноваційність і всі ті риси, що визначають людину власної справи», – наголосив Костянтин Іванов.

Сьогодні в Чернігові працює 2 907 малих і середніх підприємств. Усі заслуговують на розвиток та процвітання. Засновник виробництв «Форсаж», «Інтер», «Сідко-Україна» та підприємець, який свого часу розпочинав свій бізнес із нуля, Валерій Куліч зауважив:

– Кожна зміна політичної системи дуже болюче б’є по бізнесу. Проте сподіватимемося, що все буде добре. А ті виклики, які в черговий раз стоять перед країною та бізнесом, ми обов’язково пройдемо. Вважаю Чернігівщину перспективною для розвитку підприємництва, адже є дуже багато цікавих напрямів.

6 номінацій плюс «Бізнес-симпатія»

Конкурс «Підприємець року» дозволяє розповісти широкому загалові про компанії, які створюються, розвиваються й відроджуються. Тут нагороджують підприємців, що керують успішним і динамічним бізнесом у Чернігівському регіоні.
Цьогоріч 13 номінантів, успішних підприємців і підприємниць, які мають особливу енергію лідерства та розвитку, здобули перемогу. Серед лідерів є підприємства з історією і зовсім молоді. І всі вони варті уваги та поваги.

Найкращих відзначили за шістьма номінаціями:

1. За високі здобутки у розвитку послуг:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧернігівськаДеснянська правда» – директорка Христина Лаврищева;
Товариство з обмеженою відповідальністю «Разгрузка» – керуючий партнер Костянтин Дуднік;
Кращою в номінації стала компанія «Явоко» – директорка Тетяна Яворська.

2. За високі досягнення в розвитку виробництва:
Торгова марка «Фарао» – директорка компанії «Афіна Декор» Вікторія Фокіна;
Компанія «Пайнхаус» – директор Олег Степанець;
Краще в номінації – дочірнє підприємство «Пластмас» товариства «ТД Пластмас Прилуки» – директор Андрій Чуйков.

3. За високі здобутки у підприємництві, що очолюється жінками:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Явоко» – директорка Тетяна Яворська;
Торгова марка «Тімі-текс» – директорка та засновниця Олеся Тимошик;
Краща в номінації – Христина Лаврищева, директорка ТОВ «Чернігівська Деснянська правда».

4. За успішний старт підприємницької діяльності:
Квіз від Хоббі Холл – засновник та керівник проєкту Артем Мойсієнко;
Школа іноземних мов Bright English – засновниця й директорка Уляна Терлецька;
Кращою в номінації стала компанія «Разгрузка» – керуючий партнер Сергій Росамаха.

5. За розвиток послуг в освітній галузі:
Центр розвитку підлітків «Тінейджер старт»–засновниця Олена Пономаренко;
Школа іноземних мов Bright English – засновниця й директорка Уляна Терлецька;
Краща в номінації – Лілія Ібрагімова та її Арт-студія «Колібрі».

6. Унікальний продукт Чернігівщини:
Житловий комплекс «Парадізлайф» від компанії «Сенд С» – керівник Сергій Горбань;
Квіз від Хоббі Холл – засновник та керівник проєкту Артем Мойсієнко;
Кращим у номінації став творчий простір «Зелена Сцена» – автор ідеї та її реалізації Ярослав Сухомлин.

Як бачимо, деяким учасникам конкурсу, приміром, Христині Лаврищевій (ТОВ «Чернігівська Деснянська правда»), Уляні Терлецькій (Школа іноземних мов Bright English), Артемові Мойсієнку (Квіз від Хоббі Холл) лавровий вінок удалося отримати двічі. А ось Тетяні Яворській, директорці ТОВ «Явоко», поталанило тричі. Вона стала ще й переможницею в новій номінації «Бізнес-симпатія». Пані Тетяну обрали за допомогою голосування самі учасники святкування. 

Сьогодні виживають не великі, а швидкі риби

Переможці та переможниці приймали привітання. Та й було з чим і за що! Адже за цими перемогами – нелегкий труд, наполегливість та старання.

Номінація «За високі здобутки у підприємництві, що очолюється жінками» з’явилася завдяки міжнародній співпраці ТПП міст Севілья (Іспанія), Шяуляй (Литва) та Чернігова в рамках Проєкту підтримки малих та середніх підприємств, очолюваних жінками. Як результат – створення Комітету жінок-підприємниць при Чернігівській ТПП.

Цього року серед конкурсантів було 7 підприємств, які очолюють жінки. З них три вибороли перемогу.

Активних і наполегливих, що розвивають бізнес та власну конкурентоспроможність, підвищують експортний і виробничий потенціал нашої області, привітала віцепрезидент ТПП Лариса Циган.

«Ми багато вчимося у чоловіків. Читаємо цікаві й корисні книжки, написані ними. Наприклад, у книзі бізнес-рецептів «BigMoney» Євгена Черняка є така хороша фраза: «Сьогодні виживають не великі, а швидкі риби». Тож я бажаю бути швидкими золотими рибками й показувати всій Україні та світові, який потенціал мають чернігівські жінки-підприємниці».

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який став символом оновлення нашого міста, віншував учасників і гостей свята та подякував усім підприємцям за вчасну сплату податків. Адже це, передусім, розвиток і процвітання рідного Чернігова. 
«Я дякую всім підприємствам – і малим, і великим, які колись зробили перший ризикований крок у світ бізнесу. Вважаю, що на конкурсі немає переможців або переможених. Усі підприємці забезпечують майбутнє не тільки Чернігівщини, а й усієї України», – наголосив керманич міста над Десною.

Любов Сила

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42