Бізнес-фест «Разом до успіху» відбувся в Чернігові

2021-09-10 06:53

– Я завдячую як міський голова, всі містяни завдячують вам, вашій роботі. Ви створюєте робочі місця для інших, самі працюєте, підтримуєте своїми податками місто. І в усьому, що робиться в місті, є серйозна частка вашої співучасті, вашої заслуги, – з такими словами звернувся Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко до підприємців на відкритті Бізнес-фесту «Разом до успіху».

Традиційний щорічний Бізнес-фест до Дня підприємця відбувся в Чернігові 4 вересня. Організували його спільно місцева влада і об’єднання підприємців. Фестиваль почався зі святкової кавалькади та ходи підприємців від центрального міського парку до Красної площі, де відбулися відкриття фестивалю та вручення відзнак.

На Алеї героїв цього дня відбулася виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини», де свою фірмову продукцію та послуги представили місцеві заклади та підприємства різних галузей.

До кінця дня на центральній площі міста тривав святковий концерт.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13