ВІД КАССАНДРИ ЧЕРЕЗ БАГДАД ДО BETWЕЕN

2021-09-09 08:41

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. Не будемо далеко забігати, але вже сьогодні можемо розповісти про найближчі прем’єри.

17-го вересня планується нова вистава за твором Лесі Українки «Кассандра» в постановці Романа Покровського. Оповідь про троянську царівну, яка бачила майбутнє, вирішена в сучасному стилі. Драматична поема, яку написала Леся Українка ще на початку минулого століття, настільки сьогодні сучасна, що оминути цей твір Молодіжний театр не міг апріорі. Головну роль доручили Тетяні Салдецькій. У другий склад призначили молоду акторку Ольгу Руденок. Усі сподіваються, що Оля все зможе, бо, незважаючи на відсутність досвіду, має талант і бажання працювати над створенням ролі. До речі, вже у жовтні Ольга Руденок буде нашою новою Полліанною. 

У виставі «Кассандра» бере участь майже вся трупа театру. Дуже сподіваємося, що ця прем’єра стане справжньою подією в театральному світі міста.

А пам’ятаєте нашу прем’єру минулого сезону «Український Декамерон» Кліма в постановці Андрія Душного та музикою від ДахиБрахи? Саме з цією виставою 1-го жовтня ми їдемо на фестиваль «Золотий Лев» до Львова. А як повернемося, то одразу щільненько працюватимемо над «Сіндбадом» – театралізованою розважальною програмою, драматургічну лінію якої пише Оксана Кравчук, режисує все дійство Юрій Кравчук, а у головній ролі кумир чернігівських (і не тільки) глядачок Олександр Коваленко.

1 грудня планується прем’єра за оповіданнями колишнього завідувача літературної частини Молодіжного театру Ігоря Чайки «Between», що перекладається, як «Між ними». Це історія людської суті, про те, хто і чого вартий. Трохи філософії, багато гумору. А ще «Між ними» – це діалог між героєм, його янголом-охоронцем і навіть смертю. 

Для дітей до Дня Святого Миколая також планується нова вистава, як і для дорослих на Новий рік – нова розважальна програма.

Отже – всі до нас, щоби насолодитися мистецтвом. Завжди чекаємо на своїх глядачів у Молодіжному театрі!

Алла ПУШКІНА

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13