Як виглядає салон літака «Мрія»: що знаходиться всередині гіганта Ан-225

2021-09-07 09:16

Найбільший літак у світі, транспортний борт Ан-225 «Мрія» вже давно знаходиться в зоні пильної уваги. А після участі літака в параді на День Незалежності, він став ще цікавішим.

Як виглядає авіагігант Ан-225 всередині, показав журналіст Дмитро Хилюк на своїй сторінці в Facebook, розповідає РБК-Україна.

Дмитро Хилюк сфотографував внутрішні відсіки літака і показав, як виглядає кабіна пілотів, кухня, місце для сну і величезний транспортний відсік.

Фотографії унікального літака вдалося зробити незадовго до того, як українські стронгмени побили черговий рекорд і змогли гігантський літак протягнути на відстань чотирьох метрів.

Що за літак Ан-225 «Мрія»

Кодова назва цього літака – Козак. Він є найбільшим і найпотужнішим транспортним літаком у світі. Створено цей літак в Київському КБ імені Антонова в 1988 році. Вперше злетів у повітря в 1989 році.

Потім він був законсервований на кілька років і вже в кінці 1990-х його реконструювали, модифікували для перевезення важких вантажів і знову запустили в роботу.

Максимальна злітна маса Ан-225 – 640 т. Літак «Мрія» встиг побити вже 240 рекордів і його внесли в Книгу рекордів Гіннеса. Максимальна кількість місць-70, для управління літака необхідно 6 осіб екіпажу.

Довжина літака-84 метри, висота – 18 метрів, розмах крила – 88,40 метрів. У нього 6 двигунів, а максимальна швидкість – 850 км/на годину. Цей літак може піднятися на висоту 11 тисяч метрів і пролетіти максимально до 15400 км.

 

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36