Про безпеку офісів і житла дбає охоронна фірма «Балу»

2021-09-05 07:20

20 років роботи на совість та тисячі задоволених клієнтів – з такими здобутками цьогоріч долає ювілейний рубіж охоронна фірма «Балу», якою керує Олег Бесталанний. Причому географія клієнтів фірми не обмежується Чернігівщиною, «Балу» довіряють у Київський, Сумський, Вінницький областях. Чимало клієнтів раніше було в Криму.

За останні три роки ми в чотири рази збільшили обсяг об’єктів, які охороняємо, - розповідає Олег Бесталанний в ексклюзивному інтерв’ю для «Деснянської правди». – Особливу увагу приділяємо запровадженню нових технологій, а саме – пультовій охороні. Це безпровідні системи охорони нашого партнера – виробника ОХОРОННОГО обладнання «Аякс». На мою думку, саме за подібними системами – майбутнє, і попит на них зростатиме. 

Аби бути затребуваною на ринку, охоронна фірма, на думку нашого співрозмовника, має перебувати в стані розвитку й трансформації, завжди йти на крок попереду, випереджати запити клієнтів. Майже так, як написано у відомій книзі про Алісу в країні чудес: «Щоб залишатися на місці, треба дуже швидко бігти». «Без зміни повинна залишатися лише висока якість наших послуг», - переконаний Олег Бесталанний.

Тож першочергове завдання, яке ставить перед командою керівник, - забезпечити високоякісний сервіс. Людина, яка сьогодні звернулася за послугою, має отримати охорону буквально в цей же день. Саме тому особливу увагу приділяють підбору та підготовці фахівців. 

Зв’язатися з нами можна телефоном або через сайт, сторінку в Facebook або написати в месенджер, - продовжує розповідати директор «Балу». – Звернення приймає менеджер, уточнює потребу клієнта, консультує, готує угоду, веде клієнта до підписання договору. Він формує перше враження про нашу фірму, тому ця людина має бути на своєму місці. Наступна ланка – електромонтер, який забезпечує технічну частину. Тут важливі навіть деталі: як він виглядає, як привітався, відповів на запитання, як змонтував і налаштував техніку. Оператор пульту слідкує за всіма подіями та має бездоганно знати алгоритми дій у будь-якій ситуації. Має поводитися професійно, грамотно, зважено, навіть якщо клієнт неправий. А безпосередньо на виклик приїздять співробітники групи швидкого реагування. Вони мають бути і тренованими, і досвідченими, і професійними, аби надати допомогу, швидко розібратися в ситуації. Звісно, ми ретельно підбираємо та готуємо таких фахівців. 

Отже, наступна складова успіху охоронної фірми «Балу» - підготовлені кадри. До слова, кількісно колектив за ці три роки майже не збільшився. Це дозволяють нові сучасні технології, зокрема, пультова охорона. Це обладнання, як уже згадувалося, – розробка вітчизняної компанії «Аякс». Його основні фішки – простота у використанні, доступність, надійність. 

Ці системи охороняють проти вогню, затоплення, проникнення тощо, - пояснює Олег Бесталанний. – По суті, це складові «розумного будинку». Клієнт знає все, що відбувається в нього вдома чи в офісі, на виробництві чи на складі. Коли й чому надійшов сигнал тривоги, коли відключили електрику тощо. Якщо ви поїхали за кордон, але маєте доступ до Інтернету, то дистанційно можете зняти з охорони приміщення. Розумна розетка допомагає дистанційно включити або виключити певні прибори. 

Використання нових сучасних технологій – це «фішка» охоронної фірми «Балу». Зокрема, новинка цього літа: нові вуличні датчики з фотофіксацією, розроблені тим же «Аяксом». Це зручно, коли щось відбувається на далеких об’єктах. Фото допомагають зрозуміти й прийняти рішення: це реальна проблема чи щось інше. 

Звернути увагу на це обладнання Олег Бесталанний рекомендує фермерам, адже у них є врожай, є певна продукція, є техніка. Все це варто взяти під охорону, аби уникнути зайвих ризиків. «Технічна охорона та відеоспостереження – це зменшення впливу людського фактору, - вважає наш співрозмовник. Саме тому така охорона затребувана і, на мій погляд, буде все більше користуватися попитом. Люди розуміють, що їм це треба. Крім того, ця послуга стає більш доступною». 

Якщо говорити про вартість послуги, то вона складається з декількох чинників. Різне охоронне обладнання має і різну вартість. Найпростіша система сигналізації коштує від 3 тис грн. Ви її купили, встановили й користуєтеся. Вартість стартового комплекту обладнання «Аякс» - 6 тис. грн. Це теж цілком доступно. Щомісячна абонплата охорони квартири становить всього 250 грн. Тобто ви можете спокійно їхати у відрядження, на відпочинок – квартира, будинок, офіс чи магазин, кафе, виробничі приміщення залишаються під наглядом і під контролем. 

Дуже суттєва деталь: охоронна фірма «Балу» - чи не єдина на цьому ринку в області бере на себе матеріальну відповідальність за майно клієнта. Якщо, приміром, щось пішло не так, група швидкого реагування не приїхала в термін, зазначений в угоді, і в результаті клієнт отримав збитки, в силу вступає страховий поліс. «Ми ретельно вивчили це питання й уклали угоду зі страховою компанією, яка покриє шкоду, отриману нашим клієнтом, - розповідає Олег Бесталанний. – Я вважаю, що це справедливо. На щастя, нам ще не доводилося стикатися з подібними випадками. Але і нам так спокійніше, і клієнт розуміє, що у разі біди йому не скажуть: «Пробачте, так вийшло!»

Оскільки наша розмова з директором фірми «Балу» відбулася напередодні Дня підприємця, я запропонувала йому привітати своїх колег і клієнтів. 

«Я вважаю, що підприємці – це найбільш активна, смілива та відповідальна частина нашого суспільства, -– сказав Олег Бесталанний. – Це люди, готові ризикувати, готові швидко реагувати. Як-то кажуть: підприємець – це пілот без парашута. У всіх менеджерів, у найманих працівників є такий парашут, є запасні варіанти, а підприємець ризикує всім: грошима, майном, репутацією тощо. Тому люди, які в наш час у нашій країні ведуть підприємницьку діяльність – реально круті! Хочу побажати всім вам, шановні наші клієнти й партнери: тримайтеся, розвивайтеся, навчайтеся та дбайте про свою безпеку! Ми завжди поруч. Ми готові взяти вас під охорону вже сьогодні. Пишіть або телефонуйте!»

Спілкувалася Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13