В Україні підвищують стипендії студентам

2021-09-06 07:17

На засіданні Кабміну в середу, 1 вересня, прийняли рішення про збільшення студентських стипендій.

Так, в установах профтехосвіти стипендії будуть збільшені в 2,5 разу, а студенти вишів отримають підвищення, мінімум, у 1,5 разу, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що останнє підвищення розмірів стипендій було в листопаді 2017 року.

Також Кабмін прийняв рішення про виділення коштів регіонам на розвиток безбар’єрного простору і організації та забезпечення здорового харчування в навчальних закладах. На реалізацію програми Здібна школа для кращих результатів виділять мільярд гривень.

Програмою передбачено капітальний ремонт шкіл, а також оновлення матеріально-технічної бази в їдальнях навчальних закладів.

«Зараз у співпраці з облдержадміністраціями та народними депутатами погоджено понад 500 проектів, покликаних поліпшити умови для належного освітнього процесу», –  йдеться в повідомленні.

 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53