На «Крилах» добра

2021-09-03 11:53

Благодійний проєкт «Читай – допомагай», організований двома небайдужими чернігівками Анною Гальперіною та Наталією Черевко, що тривав два місяці, завершився. 

Нагадаємо, цей проєкт був покликаний зібрати кошти на придбання дороговартісного обладнання Cytospin-4 та медикаментів для гематологічного блоку Чернігівської обласної дитячої лікарні. Єгор Павленко, лікар-гематолог, котрий щодня рятує своїх маленьких пацієнтів, був дуже зворушеним. Адже проєкт вирішив проблему негайної діагностики важкої хвороби, а отже – і можливого рятунку дитячих життів.

Читаючи вірші, десятки чернігівців передавали одне одному естафету добра і жертвували кошти на благодійність. До, речі, взяти участь у проєкті могли люди з будь-якого куточка України і навіть світу. 

За цей час вдалося зібрати понад 900 тисяч гривень, повідомила на своїй ФБ-сторінці одна з ініціаторок проєкту Анна Гальперіна. Проєкт завершився літературним благодійним вечором «Крила», де читали поезію учасники благодійного марафону.

А Наталія Черевко та Анна Гальперіна щиро вірять, що «Крила» – це тільки початок історії добра, бо навколо нас так багато насправді чуйних та милосердних людей. Тож проєкт «Читай – допомагай» триватиме і надалі.

Алла ПРИМА
Фото з ФБ-сторінки Анни Гальперіної

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31