«Коли по-справжньому любиш людей, то і люди це відчувають!»

2021-09-03 11:49

День Незалежності в Новобілоуській громаді, що об’єднала в собі 22 населених пункти і стала найбільшою сільською радою в Чернігівській області, святкували гучно та весело. До центру громади, с. Новий Білоус, завітало багато гостей.  

Святковий захід відбувся біля сільської ради. Саме тут було встановлено велику сцену для виступу та палатки від старостинських округів, де гостей знайомили з витворами народних умільців, місцевою кухнею та різними здобутками.

Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров привітав усіх із ювілейною річницею Незалежності України та згадав усіх, хто працював і працює на благо громади та держави, подякувавши кожному за його особистий внесок у розвиток рідних сіл, а також людям, які пожертвували і жертвують своїм життям заради мирного неба.   

Тепло привітав Новобілоуську територіальну громаду із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України і почесний гість свята, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш. Він із цікавістю оглянув святкову експозицію, побував на різних локаціях, побував в кожній палатці від старостинських округів. 

Розповідає, що переповнений враженнями – настільки емоційно й радісно люди святкували, заряджаючи всіх навколо позитивною енергією. А коли завітав до палатки Рудківського старостинського округу, стилізованій під світлицю української хати, присів на лавку і… просто відчув себе, неначе вдома – настільки гостинними та душевними виявилися її господарі. Жартує, що став уже впізнаваною особою на Чернігівщині. 

– Сказав хлопцю з баяном, що виставлю це фото в соцмережах і підпишу: «Я і мій баяніст!» А він мені відповідає, що в мене вже є свій баяніст. Я, дійсно, мимоволі допоміг колись одному хлопцю. Мені так сподобалася його гра, що я назвав його «королем баяну». Цей підпис зробив баяніста відомим, залучив на його сторінку в Інстаграм багато дописувачів… Тож на святкуванні я був просто як свій серед своїх, –  каже Дмитро Блауш.

Тож із його словами, що коли по-справжньому любиш людей, то люди це відчувають, можна не сперечатися. Це дійсно так і є!

Алла ПРИМА
Фото надане респондентом

 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27