У Сосницькій ОТГ «вполювали» більше 300 кілограмів пластику

2019-06-19 11:05

Понеділок 10 червня в Сосницькій громаді став днем «полювання» на пластик. Сім команд по сім учасників збирали пляшки, пакети та інший непотріб із пластику на території ОТГ.

Як повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», за п’ять годин активісти «вполювали» 310 кг пластику. Перемогла команда з Чорнотичів, яка назбирала 104,3 кг сміття. Результати інших команд: «Гімназисти» – 15,6 кг, команда родини Васюків – 30,3 кг. У Волинці працювали три команди: «Волинка-1» – 32,5 кг, «Волинка-2» – 32,8 кг, «Волинка-3» – 38,4 кг. Команда в’юниського «Авокадо» назбирала 56,2 кг. 

«Найменше пластику назбирали команди на території Сосниці. Тут є об’єктивна причина: в селищі вже тривалий час працюємо над упровадженням роздільного збору сміття і всюди стоять контейнери для пластику», – розповів керівник відділу економіки та інвестицій Сосницької селищної ради Андрій Ткач.

Родина Васюків, почувши про челендж, вирішила приєднатися до екоакції. «Сміття шукали біля кладовища, стадіону, «Сільгоспхімії». Ми там просто живемо, от і вирішили прибрати територію. За дві години назбирали більше 30 кілограмів», – розповідає Олена Васюк. За її словами, треба прибирати, бо люди не завжди доносять сміття до смітників. «Такі акції потрібно проводити постійно, бо ми це робимо для себе, для наших дітей і разом із дітьми», – каже активістка. 

Команда переможців із Чорнотичів поїде грати в боулінг у Бреч, де й буде озвучено, якій із громад передадуть естафету #полюваннянапластик2019. Усі учасники отримали солодкі призи від організаторів. 

Нагадаємо, що Сосницька ОТГ прийняла естафету #полюваннянапластик2019 від переможців змагань із Менської громади. Засновниця челенджу – Корюківська молодіжна організація «Альтернатива». Екоакція триватиме все літо. За словами ініціаторів, та громада, яка назбирає найбільше пластику, одержить особливий приз.

Оксана СТЕЛЬМАХ

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30