Олександр Шуплик: «Агрозем Холдинг» дбає про людей справами, а не словами

2021-08-30 07:13

Олександр Шуплик очолює ТОВ «Олександрівка-Агро 2016» із 2018 року. До цього з 2015 року працював на цьому ж підприємстві менеджером, тож специфіку роботи знає досконало. Так само  досконало він уміє знаходити спільну мову із людьми, адже успіх агропідприємства багато в чому  залежить саме від них – чи погодяться вони на співпрацю, чи захочуть здати в оренду свій земельний пай, на якому працюватиме орендар із вигодою для всіх – і для орендаря, і для пайовика. 

ТОВ «Олександрівка-Агро 2016», що входить до групи компаній «Агрозем Холдинг», орендує землю в селян із кількох сіл – Олександрівки, Білоцерківців, Катеринівки, Лідина, Ганнівки, Софіївки та Вишневого, що входять до нинішнього Ніжинського району. 

Підприємство прийшло сюди працювати кілька років тому, і за цей час люди зрозуміли: і про їхню головну цінність – землю, і про них самих – своїх пайовиків, підприємство дбає не за страх, а за совість. Та оцінили це. 

– Для своїх пайовиків ми щороку переглядаємо орендну плату – у бік збільшення, звісно. Цього року вона максимальна в нашій області – 20%. І це найбільша ставка серед усіх навколишніх агропідприємств. Люди це цінують, тому переукладають із нами договори, щоб отримувати гідну орендну плату. Надаємо нашим пайовикам і соціальні послуги – з оранки, обмолоту зернових на їхніх присадибних ділянках, – розповідає Олександр.  

Тепер у людей уже не болить голова – як змолотити зерно чи зорати свій город. Для пайовиків у підприємства діє пільгова ціна – 8 грн за сотку. На паї можна отримати зерно – також за пільговою ціною. При цьому пайовики можуть обирати, що їм краще – взяти готівку чи зернові для свого підсобного господарства. Тобто підприємство завжди йде назустріч людям і рахується з їхніми бажаннями. Наприклад, може виникнути потреба взяти гроші наперед. Частіше за все люди просять на лікування. Проблем у цьому на підприємстві не бачать: людина просто пише заяву, і їй видають  потрібні кошти  наперед, у рахунок паю. Тож компанія «Агрозем Холдинг» справді дбає про людей – не на словах, а справами, – говорить Олександр Шуплик.

Допомагають і місцевим громадам. Старости сіл знають: за найменшої потреби отримають допомогу від підприємства. Взимку – розчищати дороги, влітку – обкошувати траву на узбіччях, біля кладовищ. 

Жодне сільське свято також не залишається поза увагою. Наприклад, виділяється фінансова допомога на святкування Дня села. Незабаром, каже Олександр, Вороньки й Олександрівка відзначатимуть ці свята. На обидва «Агрозем Холдинг» виділив фінансову допомогу – за заявами старост. «Обов’язково поїду туди, щоби привітати людей, мені – приємно, людям – повага», – усміхається Олександр. 

На Великдень, дітям на 1 вересня, ветеранам – до 9 травня підприємство виділяє гроші на придбання подарунків. У межах соціальної допомоги пайовикам також виділяються кошти:  на поховання – 3 тисячі грн, на народження дитини – 4 тисячі грн. І люди цінують таку увагу.

Звісно, не залишаються поза увагою навчальні заклади – школи, дитсадки. Для їдалень шкіл у Білоцерківцях і Олександрівці ТОВ «Олександрівка-Агро 2016» поставляло продукти за списком директорів освітніх закладів. А коли дітей із Олександрівки перевели до іншої школи –  в Козацькому, допомога не припинилася, тепер підприємство виділяє кошти  для цього навчального закладу. «Не в наших правилах ділити дітей на своїх та чужих. Як поставляли продукти, так і будемо це робити вже для Козацького – щомісячно з нового навчального року», – каже Олександр. 

Останніми роками склалася дуже гарна традиція, розповідає Олександр Шуплик. Усі випускники шкіл отримують від підприємства грошовий сертифікат. Кошти діти можуть витратити на власний розсуд –  навчання, відпочинок тощо.

Під пильною увагою компанії «Агрозем Холдинг» перебувають і медичні заклади. Адже медик на селі – це людина, від якої залежить не просто здоров’я, а часто й життя людини. Особливо цінною стала ця допомога в період пандемії – тоді до кількох лікарень області коштом «Агрозем Холдингу» було закуплено й доставлено дороговартісне обладнання – кисневі концентратори. 

– Я мав дуже почесну місію передати таке обладнання до лікарень Козельця і Бобровиці. Відчуття виявилися дуже емоційними, адже тоді була така ситуація, що людей втрачали через брак кисню – без нього вони не могли дихати. Таке ж обладнання передали ще до двох чернігівських лікарень – обласної та № 2. Тож наше обладнання в прямому сенсі рятувало життя, – каже Олександр.

Справді, ТОВ «Агрозем Холдинг» дбає про людей, про землю, на якій вони живуть та працюють, приходить на допомогу селам та їхнім громадам. Адже в компанії знають, що зробити це можна лише власними руками, не перекладаючи турботу на когось. 
І роблять це, бо ТОВ «Агрозем Холдинг» – це соціальний і відповідальний бізнес.

Алла ПРИМА
Фото авторки

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42