ВРЯТУЄМО ОКСАНУ СТАРОДУБЕЦЬ!

2021-08-14 09:54

Про Оксану Стародубець ми писали минулого року. Дівчині поставили невтішний діагноз – невринома (доброякісна пухлина) – позамозкове утворення мостомозочкового кута ліворуч. Дівчині зробили операцію, після якої лікарі сказали, що видалили повністю пухлину, а коли зробили контрольне МРТ, виявилося, що залишилась пухлина менше сантиметру, її не видалили всю. 

Тепер потрібно робити повторну операцію, яка коштує понад 30000 доларів, на реабілітацію також потрібні чималі кошти.  

«Я в розпачі, збір йде повільно, я куди можу тільки звертаюся, і прошу вас дуже допомогти, сподіваюся на ваше розуміння і підтримку!», – благає читачів Оксана.

Гроші на операцію потрібні терміново, ми віримо, що разом ми зможемо допомогти!

Номер карти Приватбанку 5168757377341831

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42