«Я люблю Вороньки!»

2021-08-21 10:16

22 серпня у Вороньках відзначатимуть найулюбленіше свято – День села. Староста Вороньків Сергій Шутий каже – до святкувань готуються ґрунтовно.

Біля клубу на майданчику, який уже встигли обгородити новим парканчиком, розфарбованим у патріотичні кольори, кипить робота – тут закінчують встановлювати лави для літнього кінотеатру під відкритим небом. Сергій Іванович розповідає, що експеримент щодо кіносеансів на повітрі вже провели – на будівлі клубу розташували великий екран, на якому демонстрували кіно та мультики для дітей. Малеча, звісно, задоволена. Тепер цей досвід перенесуть і на дорослих, а щоби дивитися кіно було зручніше, вирішили встановити лави.

Підрядник робіт, приватний підприємець зі Згурівки Анатолій Трохименко, запевняє: до свята обов’язково встигнуть, зроблять усе якісно й добросовісно.

Сергій Шутий підтверджує: із цією фірмою вже співпрацювали, якість її роботи сподобалася. Тож кого обирати цього разу, сумнівів не було.

Поруч ведуться підготовчі роботи для облаштування танцмайданчика – тут буде дискотека для молоді.

– У нас заплановане масштабне дійство – будемо запрошувати музичний колектив із Нової Басані, ведучу з Бобровиці, приїдуть самодіяльні колективи із сусідніх сіл. Звісно, виступатиме й наш улюблений колектив «Червона калина», школярі й вихованці дитсадка також підготували свої номери. Буде навіть фаєр-шоу, – хвалиться староста Вороньків, – безпрограшна лотерея, різні конкурси, кіно, дискотека… Наготуємо різних смаколиків – куліш варитимемо, вареники наші жінки приготують із різними начинками, смажитимемо шашлик…

До свята з’явилася й нова цікава локація для фотосесій – просто в центрі села встановили знак «Я люблю Вороньки». Кошти на виготовлення цієї об’ємної конструкції, як і на проведення свята, виділила група компаній «Агрозем Холдинг». «Вони нам завжди дуже допомагають. Саме завдяки «Агрозем Холдингу» раніше у нас з’явився кінопроєктор для великого екрану, компанія допомагає завжди – школі, дитсадку, клубу, та й загалом люди Вороньків не залишаються без її уваги. І цьогорічний День нашого села завдяки такій допомозі буде яскравим, насиченим і цікавим. Приїжджайте до нас у гості», – гостинно запрошує староста Вороньків Сергій Шутий.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31