ФГ «Напорівське» закупатиме насіннєву картоплю у нідерландських та німецьких виробників

2021-08-28 09:40

Фермерське господарство «Напорівське», що в селі Лукашівка на Чернігівщині буде закуповувати насіннєву картоплю безпосередньо у нідерландських та німецьких виробників, повідомляє Agravery.com

«Наразі насіння купуємо виключно у вітчизняних насіннєвих підприємствах. Постійно оновлюємо його, щоб висаджувати якісний матеріал. Але вже в цьому році хочемо налагодити контакт безпосередньо з європейськими фірмами-виробниками й купувати еліту напряму без посередників, тобто завозити її з Німеччини або Нідерландів», — розповів Григорій Ткаченко, директор ФГ «Напорівське». 

Зауважимо, що господарство насіння картоплі першої репродукції використовує для посадки, другу — продає як товарну картоплю та частково реалізує населенню як насіннєвий матеріал. «Ми не маємо статусу насіннєвого господарства, але картопля у нас гарна, і населення залюбки її використовує на садіння. Для зберігання насіннєвого матеріалу маємо невелике сховище пло-щею 500 м²», — підкреслює фермер. Крім того, усю продовольчу картоплю продають з осені, бо не мають площ для її зберігання. «Звісно, плануємо зробити сучасне сховище, але воно потре-бує великих капіталовкладень, тож поки це плани на майбутнє», — підсумував Ткаченко.
 

 

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41