Українська журналістика понесла ще одну непоправну втрату – на 56-му році життя раптово помер Юрій Паперний

2021-08-23 18:00

Колектив редакції Чернігівської обласної газети «Деснянська правда» приголомшений цією трагічною звісткою.

Юрій Паперний – політичний оглядач, експерт, засновник та багаторічний очільник інформаційної агенції «Чернігівський монітор», яскрава, цікава, розумна людина, яку поважали колеги, цінували друзі. Він завжди радо відгукувався на запрошення нашої редакції взяти участь у круглих столах, зустрічах із цікавими особистостями, спілкуванні за філіжанкою кави. Його влучні та іронічні зауваження робили кожну бесіду цікавою, а ґрунтовні знання допомагали заволодіти увагою будь-якої аудиторії.

Важко писати і говорити про таку сповнену життєвих планів, енергійну людину, як Юрій Паперний, у минулому часі… Він був прекрасним журналістом, чудовою людиною і справжнім знавцем своєї справи. Складно уявити, що тепер його не буде серед нас…

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати й висловлюємо щирі співчуття родині.

Вічна і світла пам’ять нашому колезі та другу!

 

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36