Найвищий в області Державний прапор замайорів у Батурині

2021-08-23 09:18

Державний прапор у Батурині (висота флагштока – 30 метрів, полотнище – 4х6 метрів) затріпотів сьогодні синхронно з усією Україною о 9 ранку під Гімн України і салют із козацьких гармат. Флагшток установили на Майдані гетьманської слави перед Батуринською фортецею.

Навколишню територію для цього облаштували, маданчик навколо озеленили. Загалом споруджувальні роботи тривали кілька місяців. Площа ділянки, на якій встановили флагшток, — 632,5 кв. м. Обласному бюджету все це коштувало 3,98 млн грн.

Прапор підіймали (символічно, натисканням кнопки) ветеран російсько-української війни, учасник "Ігор нескорених" Владислав Шатіло та Мирослава Томилко, донька загиблого на сході України, під Дебальцевим, Івана Томилка.

Почесний ритуал підняття Державного прапора України в Чернігівській області супроводжували курсанти Академії Державної пенітенціарної служби України та офіцер Академії ДПтС, учасник АТО/ООС, старший лейтенант В'ячеслав Нестеренко. Біля прапора відбулася обласна акція "Я - громадянин України": тут урочисто вручили паспорти юнакам та дівчатам, яким виповнилося 16 років. Їх отримали 16 учнів із різних районів Чернігівщини, які досягли особливих успіхів у навчанні, спорті, науці, мистецтві.

Чому для цього обрали Батурин – зрозуміло. Це місто ще називають Гетьманською столицею, воно було резиденцією гетьманів Лівобережної України, і з ним асоціюються такі визначні особистості, як Іван Мазепа, Пилип Орлик і Кирило Розумовський. Також Батурин є туристичною перлиною Чернігівщини і всієї України.

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36