Найвищий в області Державний прапор замайорів у Батурині

2021-08-23 09:18

Державний прапор у Батурині (висота флагштока – 30 метрів, полотнище – 4х6 метрів) затріпотів сьогодні синхронно з усією Україною о 9 ранку під Гімн України і салют із козацьких гармат. Флагшток установили на Майдані гетьманської слави перед Батуринською фортецею.

Навколишню територію для цього облаштували, маданчик навколо озеленили. Загалом споруджувальні роботи тривали кілька місяців. Площа ділянки, на якій встановили флагшток, — 632,5 кв. м. Обласному бюджету все це коштувало 3,98 млн грн.

Прапор підіймали (символічно, натисканням кнопки) ветеран російсько-української війни, учасник "Ігор нескорених" Владислав Шатіло та Мирослава Томилко, донька загиблого на сході України, під Дебальцевим, Івана Томилка.

Почесний ритуал підняття Державного прапора України в Чернігівській області супроводжували курсанти Академії Державної пенітенціарної служби України та офіцер Академії ДПтС, учасник АТО/ООС, старший лейтенант В'ячеслав Нестеренко. Біля прапора відбулася обласна акція "Я - громадянин України": тут урочисто вручили паспорти юнакам та дівчатам, яким виповнилося 16 років. Їх отримали 16 учнів із різних районів Чернігівщини, які досягли особливих успіхів у навчанні, спорті, науці, мистецтві.

Чому для цього обрали Батурин – зрозуміло. Це місто ще називають Гетьманською столицею, воно було резиденцією гетьманів Лівобережної України, і з ним асоціюються такі визначні особистості, як Іван Мазепа, Пилип Орлик і Кирило Розумовський. Також Батурин є туристичною перлиною Чернігівщини і всієї України.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21