Олену Костевич та її тренерів нагородили державними нагородами

2021-08-20 13:35

Чернігівській стрільчині Олені Костевич, бронзовій призерці зі стрільби кульової, за значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною олімпійською збірною командою України на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». Про це повідомляє Новий Чернігів.

Напередодні Президент України зустрівся з українськими спортсменами – переможцями та призерами XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо та їхніми тренерами та вручив державні нагороди України учасникам олімпіади.

Тренерів Олени Костевич – Ігоря та Світлану Чередінових нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня та орденом княгині Ольги ІІ ступеня. Про це йдеться у відповідному указі глави держави № 361/2021.

Фото з офіційного сайту Офісу Президента

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13