Олену Костевич та її тренерів нагородили державними нагородами

2021-08-20 13:35

Чернігівській стрільчині Олені Костевич, бронзовій призерці зі стрільби кульової, за значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною олімпійською збірною командою України на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». Про це повідомляє Новий Чернігів.

Напередодні Президент України зустрівся з українськими спортсменами – переможцями та призерами XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо та їхніми тренерами та вручив державні нагороди України учасникам олімпіади.

Тренерів Олени Костевич – Ігоря та Світлану Чередінових нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня та орденом княгині Ольги ІІ ступеня. Про це йдеться у відповідному указі глави держави № 361/2021.

Фото з офіційного сайту Офісу Президента

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36