Пісні та скоромні, з грибами та грушами – на Коропщині пройшов фестиваль борщу

2021-08-20 13:28

Пісні та скоромні, зі свининою або телятиною, з грибами та грушею. Фестиваль борщу пройшов у селі Городище, що на Коропщині. Позмагатись приїхали учасники з 11 громад Коропської та Понорницької громад, розповідає Суспільне Чернігів.
Учасники привезли борщі за власною рецептурою.

Вже готову страву потрібно було красиво подати на стіл журі. За подачу нараховувались додаткові бали. Окрім самого борщу, на стіл ставили закуски до нього. Свій борщ колективи представляли піснею. Її теж оцінювало журі.

А єдиний борщ, який варили на фестивалі просто неба, – українсько-азербайджанський. Бо готували його українка і азербайджанка, жительки села Городище.

Переміг борщ з Нехаївки – з сушеними грушами.

Це був четвертий фестиваль борщу у Городищі. Торік його не проводили через карантин.

«Що таке борщ, що таке фестиваль наш – він об’єднує людей. Ми сіли за столи, поговорили, поспівали. І вороги стали друзями. Ось для цього моє свято», – говорить організаторка фестивалю борщу у Городищі Світлана Власенко.

Фото Суспільне Чернігів

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13