Дві вчительки з Чернігівщини увійшли до 50 найкращих в Україні за версією Global Teacher Prize

2021-08-20 13:24

Двоє вчителів із Чернігівщини увійшли до 50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine-2021. Це – півфінал конкурсу. Про це повідомляє офіційна сторінка Освіторії, розповідає Суспільне Чернігів.

Ольга Петренко – вчителька української мови та літератури у чернігівській школі № 28.

Вихованці Ольги перемагають у міських конкурсах, роблять вистави для ветеранів ООС і беруть участь у поетично-музичних відеомостах із Латвією. На уроках півфіналістка грає в Майнкрафт із п’ятикласниками, будує хмари слів у WordArt для вивчення однорідних членів речення та смажить млинці, вивчаючи історію українських традицій. Педагогиня прагне створити у своїй школі умови для дітей із особливими освітніми потребами.

«Зараз я навчаю, навчаюся і просто люблю свою школу та діток, не боюся викликів сьогодення і прагну не лише дати учням знання, а ще й виховати їх справжніми Людьми», – йдеться в повідомленні.

Тетяна Бутурлим – вчителька з Ніжина. Викладає українську мову та літературу в онлайн-школі «Меридіан», освітньому центрі «Школа успіху».

Тетяна має понад 400 своїх напрацювань, які презентує вчителям у фейсбук-групі «Цікавинки на урок». Проводить психологічні тренінги, ігри, мовні пікніки, квести, конкурси.

«Я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець. Моя мета як педагога — трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною», — говорить Тетяна.

Нагадаємо, світова щорічна премія «Global Teacher Prize» — так званий «Оскар» для учителів, які зробили видатний внесок у розвиток професії. Премію заснував фонд Varkey GEMS Foundation, щоб підкреслити важливість педагогів.

Конкурс передбачає кілька етапів: відбірковий, 50 найкращих, 10 найкращих, оголошення переможця. Переможець, окрім відзнаки та інших призів, отримає 250 тисяч гривень, щоб реалізувати поданий у заявці на участь освітній проєкт. Конкурс має кілька номінацій.

Цьогорічного переможця оголосять 2 жовтня.

Фото Суспільне Чернігів

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42