У Чернігові хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

2021-08-20 13:17

Відповідні проєкти регуляторних актів оприлюднили на сайті Чернігівської міськради, повідомляє Суспільне Чернігів.

Базову вартість проїзду у маршрутках і тролейбусах хочуть встановити на рівні 8 гривень.

Учні чернігівських шкіл протягом навчального року зможуть їздити в маршрутках за 4 гривні.

А в тролейбусах при сплаті транспортною карткою вартість проїзду становитиме 6 гривень.

Як йдеться в додатку до проекту регуляторного акту, «розмір чинного тарифу на перевезення пасажирів автобусами не покриває фактичні видатки перевізників, що зайняті у сфері пасажирських перевезень, та не дає можливості забезпечити регулярність руху автобусів на міських маршрутах, і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів».

Інформацію про плани підвищити вартість проїзду у маршрутках Суспільному підтвердив начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.

З його слів, востаннє вартість проїзду у чернігівських маршрутках підвищували у грудні 2018 року. Відтоді зросла мінімальна заробітна плата, вартість витратних матеріалів, пального.

Олександр Рижий додав, що проект регуляторного акту розглядатиметься протягом 30 днів, після чого остаточне рішення ухвалюватиме виконком.

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42