У Чернігові хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

2021-08-20 13:17

Відповідні проєкти регуляторних актів оприлюднили на сайті Чернігівської міськради, повідомляє Суспільне Чернігів.

Базову вартість проїзду у маршрутках і тролейбусах хочуть встановити на рівні 8 гривень.

Учні чернігівських шкіл протягом навчального року зможуть їздити в маршрутках за 4 гривні.

А в тролейбусах при сплаті транспортною карткою вартість проїзду становитиме 6 гривень.

Як йдеться в додатку до проекту регуляторного акту, «розмір чинного тарифу на перевезення пасажирів автобусами не покриває фактичні видатки перевізників, що зайняті у сфері пасажирських перевезень, та не дає можливості забезпечити регулярність руху автобусів на міських маршрутах, і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів».

Інформацію про плани підвищити вартість проїзду у маршрутках Суспільному підтвердив начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.

З його слів, востаннє вартість проїзду у чернігівських маршрутках підвищували у грудні 2018 року. Відтоді зросла мінімальна заробітна плата, вартість витратних матеріалів, пального.

Олександр Рижий додав, що проект регуляторного акту розглядатиметься протягом 30 днів, після чого остаточне рішення ухвалюватиме виконком.

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14