У Ніжині триває робота над створенням авіаційно-логістичного комплексу

2021-08-20 12:55

Про це на своїй ФБ сторінці повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола. «Продовжується робота над створенням авіаційно-логістичного комплексу з мультимодальних перевезень на базі аеродрому «Ніжин», –  зазначив він.

Олександр Кодола зустрівся з представниками Чернігівської ОДА  та Ніжинського авіаційного загону. Під час зустрічі ТОВ «Авіейт», що займається розробкою Стратегії реалізації проєкту, презентувало попередні напрацювання, а саме: загальний аналіз та тенденції ринку авіаційних перевезень України, узагальнений аналіз інфраструктури аеродрому з позиції його придатності до реалізації комерційних авіаційних видів діяльності та концепцію генерального плану проєкту.

Присутні обговорили важливість залучення центральних органів виконавчої влади для роботи над створенням авіаційно-логістичного комплексу з мультимодальних перевезень на базі аеродрому «Ніжин». 

«Створення в Ніжині логістичного центру сприятиме не тільки реалізації економічного потенціалу області, а і всієї України, підвищить її інвестиційну привабливість, розширить торговельні стосунки з іншими країнами та прискорить розвиток різних галузей міста в цілому», –  наголосив Олександр Кодола.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13