У Ніжині триває робота над створенням авіаційно-логістичного комплексу

2021-08-20 12:55

Про це на своїй ФБ сторінці повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола. «Продовжується робота над створенням авіаційно-логістичного комплексу з мультимодальних перевезень на базі аеродрому «Ніжин», –  зазначив він.

Олександр Кодола зустрівся з представниками Чернігівської ОДА  та Ніжинського авіаційного загону. Під час зустрічі ТОВ «Авіейт», що займається розробкою Стратегії реалізації проєкту, презентувало попередні напрацювання, а саме: загальний аналіз та тенденції ринку авіаційних перевезень України, узагальнений аналіз інфраструктури аеродрому з позиції його придатності до реалізації комерційних авіаційних видів діяльності та концепцію генерального плану проєкту.

Присутні обговорили важливість залучення центральних органів виконавчої влади для роботи над створенням авіаційно-логістичного комплексу з мультимодальних перевезень на базі аеродрому «Ніжин». 

«Створення в Ніжині логістичного центру сприятиме не тільки реалізації економічного потенціалу області, а і всієї України, підвищить її інвестиційну привабливість, розширить торговельні стосунки з іншими країнами та прискорить розвиток різних галузей міста в цілому», –  наголосив Олександр Кодола.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31