Трагедія у Бречі

2021-08-20 12:23

Жертвами трагедії, що трапилася 15 серпня близько 11-ї години ранку на штучній водоймі туристично-готельного комплексу «Бреч» (Корюківський район), стали 28-річний Євгеній Іванов та 25-річний Владислав Каснер.

Ці та інші подробиці повідомляє Gorod.cn.ua.

Зокрема, що загиблі були співробітниками чернігівської IT-компанії SendPulse. Євген працював менеджером відділу продажів (майже 2 роки), Владислав – маркетологом (4 роки). Обоє мали дружин, у Євгена є син – 3-річний Роберт.

14-15 серпня компанія організувала корпоратив, на який приїхали близько 140 чоловік – співробітники та їх дружини (чоловіки). Владислава супроводжувала дружина Катерина, з якою він побрався наприкінці червня.

Поруч із корпоративниками відпочивали й інші люди з родинами та домашніми улюбленцями. Вони також купалися у штучному озері.

Як розповів бренд-амбасадор SendPulse 34-річний Олександр Рись, водойму обладнали електричними насосами, які гучно шуміли.

«Колеги, які на той час були поряд і каталися на SUP-дошках, коли Владислав дуже сильно закричав та пішов на дно - все бачили. Євген кинувся його рятувати і з ним трапилось приблизно те ж саме - зайшов у воду і одразу потонув. Обидва дуже добре плавали, Євген так взагалі дуже спортивний хлопець, грав за нашу корпоративну футбольну команду, займався греблею, обоє не палили, не вживали алкоголь. Також окремо зазначу, що не дивлячись на те, що у «Бречі» є і водойма і басейн для відпочинку - рятувальники були відсутні. В крайньому разі, у ті два дні, коли там перебували працівники нашої компанії», – зауважив Олександр Рись.

Євген Кірієнко бачив трагедію на власні очі. Він плавав на SUP-дошці на іншому боці озера. Влад саме обпливав озеро по колу – задля тренування. Поблизу берега він голосно закричав, а потім став тонути.

«Тіло його при цьому скрутило, як наче в конвульсіях. Євген в цей час стояв у воді десь по щиколитку, за 5 метрів від Влада і як побачив, що він кричить та тоне побіг до нього. У той час, як він зайшов у воду приблизно по пояс чи трохи вище, він голосно скрикнув, так само як Влад і впав під воду. Тобто він навіть не встиг поплити до товариша. Ми добре бачили його нерухоме тіло з берега, тож і дістати його вдалося раніше», - згадує Євген Кірієнко.

Цієї миті з`явився охоронець і став казати: «пробиває струмом, пробиває струмом». Наказав вийти з водойми. Аби дістати тіло Євгена, узяв весло від SUP-дошки. Як зрозуміли присутні, трагедію спричинив збій обладнання, яке перебувало під напругою.
Хвилин за 15-20 змогли підняти тіло Влада. Він помер на руках у своєї дружини.

Молодший брат загиблого Євгена  Влад Іванов (програміст у SendPulse) підтвердив: першу медичну допомогу надавали працівники компанії та медики «швидкої», яка приїхала з Корюківки за 5-7 хвилин.

«Дружина одного з наших колег - медсестра. І вона сказала, що медпрацівники «швидкої» робили все професійно, що було в їх силах, але врятувати мого брата та Влада їм не вдалося. Брат пробув у воді десь від 2 до 10 хвилин, а Влад близько 15-20 хвилин», - підкреслив Іванов.

На сторінці компанії SendPulseChernigov колеги та керівництво повідомили про цю трагедію.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким та друзям!

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31