Готель «Придеснянський» відкритий до співпраці, націлений на результат

2021-08-17 13:31

Новий директор комунального підприємства Чернігівської обласної ради «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Андрій Попик працює на цій посаді третій місяць. Не приховує, що керівництво облради запросило його як «кризового менеджера», аби довести, що заклад розміщення та прийому гостей може працювати ефективно й прибутково. 

І за відносно коротенький термін у роботі готелю насправді відбулися зміни, які можна побачити навіть, як-то кажуть, неозброєним оком.

Гостей стало більше!

По-перше, на фасаді закладу з’явилися прапори, що дещо оживило його загальний вигляд, зробило більш сучасними, привабливим і привітним. Були закуплені нові меблі та нова якісна білизна, подушки, придбані кондиціонери та пральні машини. Відремонтовані ліфти та очисні колектори, полагоджені електронні мережі й комунікації, наведений лад у бухгалтерії, на повну потужність запрацювало кафе та кухня.

По-друге, гостей стало набагато більше! Щоправда, це не організовані групи, а індивідуальні туристи з Одеси, Харкова, Львова, Києва. Люди приїздять родинами і маленькими компаніями на декількох автомобілях. 

Наразі завантаженість готелю становить 70-80%, у той час, як іще півроку тому були задіяні ледь 30% номерного фонду. На вихідні у серпні та День Незалежності заброньовані всі номери! Є попередні замовлення на вересень, жовтень. Переважно – від федерацій спорту, команд, що приїздять до Чернігова на змагання. 

Заклад готовий приймати і приймає 130-150 гостей одночасно, хоча розрахований на 101 місце. Є можливість доставляти ліжка в номери. Вперше за роки роботи «Придеснянського» для попереднього бронювання відкриті всі номери, в тому числі, трикімнатні апартаменти, де раніше зупинялися президент Кучма, міністри, деякі губернатори, зірки кіно, театру й шоу-бізнесу. 
По-третє, відомий у Чернігові готельно-туристичний комплекс нарешті почав заробляти гроші! За ці декілька місяців його оборот становить уже майже півмільйона гривень. Уперше за 12 років підприємство заплатило податок на прибуток. А 16 тисяч гривень туристичного збору поповнили бюджет Чернігова. Звісно, це дуже вагомі результати й показові кроки нового менеджменту. 

Всі послуги «під ключ»

Мета, яка стоїть перед колективом, – довести, що «Придеснянський» може ефективно працювати для жителів нашого міста, області, країни. 

Для виконання цього завдання «Придеснянський» має всі можливості. Саме цей готель – чи не єдиний у нашому обласному центрі, збудований ще в радянський час саме як заклад розміщення з дотриманням усіх відповідних вимог і стандартів. Тут просторі номери площею від 30 до 50 кв м, надійна звукоізоляція, можна під’їхати під самий вхід як машиною, так і автобусом будь-якого розміру. 

Готель надає всі види послуг: розміщення, харчування, конференц-сервіс тощо. Номер можна обрати на будь-який смак і гаманець. За найдешевший – одномісний стандарт з усіма зручностями – гість заплатить від 450 грн. Найдорожчий – вищезгадані трикімнатні апартаменти зі шкіряними меблями, двома санвузлами, великими телевізорами – коштує лише 2700. Є також люкси, напівлюкси, номери-студіо.

Для проведення конференцій, семінарів, презентацій і ділових зустрічей ву «Придеснянському» пропонують дві по-сучасному обладнані конференц-зали (на 50 і на 25 місць) із оргтехнікою, доступом до Інтернету, великим екраном тощо. 

На базі «Придеснянського» діє кафе та дві банкетних зали. В меню – широкий вибір страв української та європейської кухні. Є намір згодом додати до меню родзинки традиційної місцевої кухні, адже дегустаційні тури зараз у тренді. 

Тут зручно проводити весілля, банкети, ювілеї, корпоративні свята, зустрічі делегацій. Досвідчений персонал готельно-туристичного комплексу «Придеснянський» організує та проведе захід будь-якого рівня «під ключ». 

Ще одна величезна перевага в тому, що готель розташований у мальовничому місці, за 5 хвилин – берег красуні Десни, лісопаркова зона, до центру міста та його історичної частини можна дістатися власним чи комунальним транспортом буквально за 10-15 хвилин. 

«Придеснянський» має повноцінну базу для проведення будь-яких заходів, починаючи від конференцій і форумів до ювілеїв і корпоративів, готовий до прийому гостей будь-якого рівня. 

Біля готелю є парковка для автобусів і особистого автотранспорту на 30-40 автомобілів. Все під відео-наглядом. Для проведення заходів, скажімо, в період карантинних обмежень є зелена галявина за готелем, яку теж можна використовувати, поставити великий намет, тент, і проводити конференції, весілля, приймати до 200-300 осіб, поселити, нагодувати. Причому все – офіційно, в межах законодавства і за доволі демократичними цінами. 

Відновлює авторитет і нарощує потужності 

Забронювати номери в чернігівському готелі «Придеснянський» можна з будь-якої точки світу через відомі сайти бронювання житла онлайн. А переглянути ціни та фотографії можна на сайті готелю, на сторінках у соціальних мережах. 

Уже зараз послуги готельно-туристичного комплексу «Придеснянський» користуються неабияким попитом, особливо у спортивних федерацій. Тут зручно поселяти спортсменів, тренерів, забезпечувати харчуванням. Нещодавно підприємство підписало Меморандум про співпрацю з університетом «Чернігівська політехніка». Навчальний заклад має наміри залучати іноземних студентів, викладачів, тож «Придеснянський» пропонує свою базу. 

Новий менеджмент готовий «повоювати» за корпоративних клієнтів, які звикли працювати з іншими мережами, що діють у всій країні. Це дещо вищий ціновий сегмент, але локдаун і карантинні обмеження боляче вдарили по деяких галузях господарства, тому підприємства намагаються мінімізувати свої витрати. 

Ще одна мета – повернути довіру до готелю представників органів місцевої влади та самоврядування. Раніше чиновники, що приїздили в Чернігів у відрядження, на курси підвищення кваліфікації тощо, як правило, зупинялися в «Придеснянському» – він вважався найкращим готелем в обласному центрі. Потім ситуація змінилася, сервіс погіршився, на ринку з’явилися інші варіанти, й багато клієнтів було втрачено. 

Це комунальне підприємство має працювати для представників органів місцевого самоврядування, для громад, у тісній співпраці з державними органами влади. Вже є попередні домовленості про співпрацю й особлива важлива підтримка обласної ради й депутатів. 

– Ми не хочемо грати в політику, а прагнемо створити класний затребуваний об’єкт, який даватиме прибуток. І показати, що порядний компетентний менеджмент дає позитивні результати, – підкреслюють у колективі. 

До слова, про колектив варто згадати окремо. Все, що відбувається в готелі зараз, усі позитивні зрушення можливі лише завдяки наполегливості й сумлінності кожного співробітника: від адміністратора до шеф-кухаря, від покоївки до охоронця. Від імені керівників обласної ради варто подякувати кожному за щоденну копітку працю, розуміння ситуації, відданість своїй справі. Без їхньої підтримки таких результатів навряд чи вдалося б досягнути. 

Вікторія СИДОРОВА
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21