День подвійної радості: як у Чернігові пройшов четвертий CheTwinsFest

2021-08-16 15:05

Восьмого серпня у Чернігові на вулиці Святомиколаївській відбувся CheTwinsFest. На нього зареєструвалися 85 пар близнюків та двійнят. Це четвертий фестиваль двійнят та близнюків, і щороку він має певну тематику. Цього разу мультиродинам запропонували прийти у білому одязі. 

Фестиваль започаткували у 2017 році, у 2018-му встановили два рекорди України: найбільша кількість двійнят на одній локації (100 пар) та найбільша різниця у віці між двійнятами.

За словами організаторки заходу Ольги Рись, яка і сама є мамою близнюків, саме поява хлопчиків надихнула її на проведення фестивалю. Щороку свято проводили у різних місцях. Цьогоріч обрали вулицю Святомиколаївську.

На CheTwinsFest для близнюків підготували розіграш подарунків, серед яких безкаркасні меблі, підгузки, морозиво та безліч сертифікатів. Також на святі пригощали печивом та розважали аніматори. Щасливі батьки не стримують емоцій та діляться спогадами, про ті часи, коли вони дізналися що буде двійня. 

Свято тривало з 10-ї до 12-ї години. Об 11-й усі присутні створили живу фігуру – вишикувались у формі слова «twins», що з англійської перекладається як «двійнята».

ФОТО: Суспільне Чернігів

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41