У Чернігові пройшов «Мамапікнік»

2021-08-13 07:46

«Мамапікнік» минулої суботи в Чернігові згуртував близько сотні молодих чернігівців і фахових спікерів. Біля П’ятницької церкви на зеленій галявині просто неба мами та вагітні жінки отримали важливу інформацію, а діти – дозвілля, розповідає Новий Чернігів.

«Мамапікнік» влаштовували в межах культурно-просвітницького проєкту «СhAC» і цього разу приурочили до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Як правильно мамам розпочати і завершити цей процес, як підготуватися морально?

На ці та інші запитання давала відповідь психологиня Олена Алєйнік. Вона вже втретє взяла участь у такому заході. Виступи консультантів розділили по локаціях. Дитячий педіатр Любов Фіалковська акцентувала увагу на важливості щеплення від ковіду вагітних та годуючих мам, а також на особливостях догляду за новонародженими.

Серед спікерів цього разу були й фахівці з психічного здоров’я дітей та стилісти. Вони розповідали мамам, як правильно вийти з післяпологової депресії та як завжди мати гарний вигляд.

Партнери просвітницького проєкту підготували шоу мильних бульбашок та різноманітні майстер-класи для дітей. На імпровізованій сцені скверу імені Б. Хмельницького пройшли і змагання з брейкдансу. Танці мали благодійну складову – тут влаштували збір коштів для лікування Микити Кацалап.

Для молодих батьків організатори провели й «Безбар’єрну екскурсію на колесах». Маршрут проходив через Красну площу до Михайлівської церкви. У програмі заходу – фотозони, аквагрим, показ мультфільму та кіно просто неба. А пізно ввечері усіх бажаючих запросили на екскурсію Мар’їним гаєм від випускниці Школи амбасадорів.

Фото Олександри Оніщенко

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13