Новий навчальний рік в Україні розпочнеться в повноформатному режимі

2021-08-13 07:41

Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі каналу «1 + 1» 10 серпня, пише Гордон.

Він нагадав, що якщо регіони будуть у «червоній» зоні епідемічної небезпеки, працювати в очному форматі зможуть тільки ті школи, де будуть вакциновані понад 80% педагогів.

За словами Шкарлета, він і міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розглядали три сценарії початку навчального року.

«Наприклад, коли Україна буде в« зеленій »зоні – це звичайний режим нормального повноформатного навчання без будь-яких змін в освітньому процесі. Але при цьому і педради, і вчителі можуть для себе вибирати якісь додаткові заняття, у тому числі й за форматом «Всеукраїнської школи онлайн». Якщо буде «жовта», «помаранчева» чи «червона» зона, а це залежить від нас самих – від того, як ми будемо вакцинуватися, як будемо дотримуватися санітарних норм і правил, тому що COVID-19 вже не такий, як був спочатку, з’являються нові штами, які більш активні, більш агресивні... Але на початок навчального року ми все-таки розглядаємо ситуацію, коли ще тепло, коли ще немає супутніх сезонних захворювань, і в школу ми підемо в повноформатному режимі», – розповів глава міністерства.

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13