Найпотужніший медичний заклад Чернігівщини – обласна лікарня – відзначив 70-річний ювілей

2021-08-13 07:10

Її історія розпочалося в 1951 році зі стаціонару на 100 ліжок і поліклінічного відділення. Нині – це багатопрофільний заклад вищої категорії, який щороку обслуговує понад 25 тисяч хворих стаціонару і понад 105 тисяч пацієнтів поліклініки з міста та області, має сучасну лікувально-діагностичну базу і надає кваліфіковану медичну допомогу усіх рівнів і напрямків. 

За період існування обласна лікарня здобула заслужене визнання та повагу як серед пацієнтів, так і колег, зарекомендувала себе як сучасний медичний заклад, що надає висококваліфіковану медичну допомогу, який практикує унікальні, в тому числі високотехнологічні методи. Сьогодні КНП «Чернігівська обласна лікарня» – це заклад надання медичної допомоги найвищого на Чернігівщині рівня, який забезпечує в повному обсязі потреби її жителів. Сюди за кваліфікованою медичною і консультативною допомогою звертаються і мешканці  сусідніх областей.

Із такими здобутками головний медичний заклад області зустрів своє 70-річчя. Подію відзначили урочисто – в приміщенні обласного філармонійного центру. 

Очільник закладу, заслужений лікар України Андрій Жиденко, зазначив, що багато поколінь медичних працівників доклали титанічних зусиль, щоб цей заклад став таким, який він зараз є – одним із найкращих на теренах не тільки Чернігівщини, а й усієї України.

– Я надзвичайно вдячний колективу лікарні за наполегливу, й самовіддану роботу. Наші працівники все роблять для того, щоб пацієнти відчували себе у нашому закладі комфортно й отримували висококваліфіковану медичну допомогу, – наголосив Андрій Жиденко. 

Урочистості відбулися за участі голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко, голови Чернігівської ОДА В’ячеслава Чауса, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, медичної спільноти Чернігова та багаточисельних гостей.

Олена Дмитренко, очільниця Чернігівської обласної ради, зазначила, що вітати знану Чернігівську обласну лікарню прийшла з великим задоволенням. Вона відзначила значні здобутки та досягнення її висококваліфікованих лікарів та медичного персоналу й побажала їм усіляких гараздів.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, вітаючи колектив лікарні, підкреслив, що радий тому, що в нашому місті працює такий потужний колектив обласної лікарні. І побажав медичним працівникам закладу професійних успіхів та професійного зростання, а також кращих заробітних плат. «Наші обласні та міські медичні заклади повинні бути одними з найкращих в Україні», – підкреслив він.

Після привітань кращим працівникам медичного закладу за вагомі внески у розвиток медицини та за високий професіоналізм вручили почесні відзнаки від Чернігівської обласної ради, Чернігівської ОДА та Чернігівської міської ради. А завідувача неврологічного відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу, кандидата медичних наук Олександра Марцинкевича привітали з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України». 

Після урочистої частини на колектив лікарні чекала святкова концертна програма.

Фото Віктора Кошмала і з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13