Заміна команди та виклики, що потрібно вирішувати Чернігівській області

2021-08-06 08:19

Новопризначений голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус провів свій перший брифінг.

Без офіційного представлення, відразу після підписання Президентом указу про призначення, В’ячеслав Чаус став до роботи. Повідомив, що це було його особисте прохання, адже хоче одразу входити в курс справи. Відповідаючи на запитання журналістів, повідомив, що має намір змінити команду. «В області мають працювати місцеві заступники, які братимуть повну відповідальність за ті рішення, які вони приймають. Це моя позиція», – наголосив він. 

Для себе бачить такі основні завдання: по-перше, об'єднати громади, адже з ними потрібно бути в єдиному партнерстві, єдиному векторі розвитку як окремих територій, так і області в цілому. Робитиметься це в межах ініціатив президента. 

Другим важливим завданням новий голова ОДА вважає залучення інвестицій. Він має чималий досвід співпраці з різними партнерами, в тому числі, з іноземними. І наголошує, що залучати інвестиції неможливо без співпраці та партнерства з громадами. А значить, ці два питання взаємопов’язані. 

Серед пріоритетів – вирішення проблемних питань у сфері охорони здоров’я, щоб облдержадміністрації перестали бути статистом, а перетворилися на надійну ланку між кожним медичним закладом, його головним лікарем і міністерством. 

Розвиток спорту і туризму.  Пильна увага – питанням оборони, захисту та інформаційної безпеки, адже Чернігівщина – прикордонна область.

Соціально-економічний розвиток і залучення інвестицій. «Це критично», –  підкреслив В’ячеслав Чаус. 

Підсумовуючи, новий очільник ОДА підкреслив, що він завжди відкритий до спілкування та співпраці: «Я прийшов, щоб реалізувати себе на цій посаді і зробити багато корисного для Чернігівщини».

Алла ПРИМА

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36