Гурково й шашликово відсвяткувала Корюківка свій 364-й день народження

2021-08-06 07:34

Цього року організатори встановили дві сцени: одну на центральній площі, другу в сквері за адміністративною будівлею районної ради. На сцену на головному майдані вийшли відомі в районі та за його межами люди.

Кожен із них говорив щирі слова на адресу Корюківки-іменинниці та людей, які в ній проживають. Міський голова Корюківки Ратан Ахмедов серед іншого бажав усім нам довгоочікуваного миру в країні, дякував солдатам-захисникам, які щодня на варті.
Багато людей пополудні вишикувалося у сквері за фабричним будинком культури у двадцятиметрову чергу за шансом виграти приз в безпрограшній лотереї. Ця забава дуже подобається народу. Цього року запропонували 300 білетів, які продавали по 50 гривень.

Кожен, хто купував, одразу отримував маленький приз: корисну в господарстві дрібничку, смаколик чи щось для приготування страв. Пізніше ці білети організатори збирали та розігрували ще більше як 200 коштовних призів. Серед них був і головний від мера — телевізор, який виграла корюківчанка Марина Витрикуша.

Неподалік, тут же у сквері, тривав шаховий турнір. А по інший бік площі, в сквері за райдержадміністрацією, розпочалося кулінарне шоу з музичною розважальною програмою. На вході до скверу встановили намет, де всіх пригощали тушкованими гурками.

У цьому дійстві брали участь і представники старостатів Корюківської громади. Весело й оригінально свою експозицію влаштували наумівці. З Городні та Чернігова прибули зі своїм смачним товаром пасічники. Навколо усіх локацій та на центральному майдані торгували інші підприємці. 

Діти добряче повеселилися на фестивалі фарб та поспівали в караоке. На площі всі охочі до співу взяли участь у спільному виконанні пісні «Червона рута».

А вечірній концерт розпочався виступом українського оперного та естрадного співака, учасника шоу «Голос країни» та «Україна має талант» Артема Семенова. Потім публіку розважали гурти «POZITIV-BAND» та «ЖЕЛЕZЯКА», учасники шоу вогню «REITON».

Ірина ГАЙОВА, Сусіди.City

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21