Разом до перемоги!

2021-08-06 07:20

30 липня у Чернігові відбувся «Форум Єдності», на якому лідери партій «РІДНИЙ ДІМ» та «УДАР» Владислав Атрошенко та Віталій Кличко підписали меморандум про співпрацю. Ця подія стала завершенням шляху до об’єднання, що тривав декілька місяців, і тепер, за словами лідерів обох партій, вони готові до спільної участі у наступних парламентських виборах. 

Владислав Атрошенко, лідер партії «РІДНИЙ ДІМ» – партії громад Чернігівщини, виступаючи перед присутніми на Форумі делегатами, які прибули з усіх куточків області, підбив підсумок широкого обговорення та наголосив, що команда Віталія Кличка – це саме та команда, з якою пліч-о-пліч буде подолано шлях до реальних позитивних змін в Україні. 

«Партія «РІДНИЙ ДІМ» – одна із найпотужніших за потенціалом партій. І ми перші, хто підтримує Віталія Кличка не як міського голову, а національного лідера», – зазначив у своєму виступі Владислав Атрошенко.

Водночас лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, об’єктивно оцінюючи результати кропіткої роботи команди Владислава Атрошенка в Чернігові, наголосив на тому, що він не бачить кращої кандидатури на посаду Прем’єр-міністра нашої країни. Досвід та вдалу практику розвитку Чернігова необхідно впровадити в межах всієї України.

Під час брифінгу для журналістів, що відбувся після завершення «Форуму Єдності», лідер партії «РІДНИЙ ДІМ» Владислав Атрошенко наголосив, що підписання меморандуму не означає припинення існування його партії. Йдеться лише про те, що на парламентські вибори представники «РІДНОГО ДОМУ» йтимуть у складі партії «УДАР».

Наталія Хольченкова, депутатка Чернігівської міської ради від партії «РІДНИЙ ДІМ»:

– Партія «Рідний дім» на чолі з сильним, наполегливим, цілеспрямованим лідером Владиславом Атрошенком – найпотужніша політична сила Чернігівщини, яка отримала найбільше представництво в місцевих радах різного рівня та представлена потужною професійною командою людей, які щодня працюють на благо своїх громад. І об‘єднання з іншою політичною силою є наступним логічним кроком розвитку партії, а «Удар» – найкращим партнером задля спільної участі в парламентських виборах. Лідер партії «Удар» Віталій Кличко є міським головою столиці вже втретє, що говорить про високу підтримку киян, а отже – про його ефективну роботу. Тому об‘єднання двох політичних сил на чолі з потужними лідерами буде важливим кроком реальних позитивних змін у країні.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13