Чернігівщина вітає видатну сіверську спортсменку Олену Костевич із вдалим виступом на Іграх ХХХІІ Олімпіади  в Токіо та поверненням на Батьківщину

2021-08-04 12:00

Сьогодні в міжнародному аеропорту «Бориспіль» володарку бронзової олімпійської нагороди з кульової стрільби Олену Костевич урочисто зустрічали перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Шемець, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради,  учасник п'яти Олімпійських ігор Андрій Дериземля,  особистий тренер призерки Ігор Чередінов, шанувальники та спортивний актив області.

Нагадаємо, що до олімпійського «золота» та двох «бронз» на Олімпійських іграх у столиці Японії Олена додала в свою скрабничку  ще одну бронзову медаль  у змаганнях змішаних пар зі стрільби з пневматичного пістолета разом з Олегом Омельчуком.

Сердечно вітаємо Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова і щиро пишаємося майстерністю й спортивними успіхами знаної сіверської землячки!

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42