Чернігівщина вітає видатну сіверську спортсменку Олену Костевич із вдалим виступом на Іграх ХХХІІ Олімпіади  в Токіо та поверненням на Батьківщину

2021-08-04 12:00

Сьогодні в міжнародному аеропорту «Бориспіль» володарку бронзової олімпійської нагороди з кульової стрільби Олену Костевич урочисто зустрічали перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Шемець, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради,  учасник п'яти Олімпійських ігор Андрій Дериземля,  особистий тренер призерки Ігор Чередінов, шанувальники та спортивний актив області.

Нагадаємо, що до олімпійського «золота» та двох «бронз» на Олімпійських іграх у столиці Японії Олена додала в свою скрабничку  ще одну бронзову медаль  у змаганнях змішаних пар зі стрільби з пневматичного пістолета разом з Олегом Омельчуком.

Сердечно вітаємо Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова і щиро пишаємося майстерністю й спортивними успіхами знаної сіверської землячки!

 

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53