Відкрилася «Дитяча академія»

2019-09-06 09:15

Так називається новий дитячий садок у мікрорайоні Масани обласного центру. За це проголосували депутати міської ради й затвердили порядковий номер 3 для цього садочка. Урочисте відкриття закладу відбулося 30 серпня. На нього завітали Чернігівський міський голова Влади­слав Атрошенко, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура та керівник компанії-підрядника «УТБ-Інжиніринг» Ігор Рудницький.

Важливість цієї події очевидна, адже це перший дитячий садок і взагалі заклад освіти, зведений у Чернігові за чверть століття. Будівельні роботи тривали три роки. Загальна вартість об’єкта –126 мільйонів гривень. За словами Владислава Атрошенка, з міського бюджету на цю потребу було виділено 71 мільйон, іще 55 мільйонів залучено з державного бюджету (мер Чернігова особисто подякував за це колишньому нардепові Олегу Ляшку). Ще 11 мільйонів місто заборгувало будівельній компанії. «Сподіваюся, ми розрахуємося найближчим часом», – запевнив присутніх Владислав Атрошенко.

Загальна площа «Дитячої академії» – 3600 кв. м, вона розрахована на 280 хлопчиків і дівчаток. Тут буде 15 груп, з дітлахами працюватимуть 30 вихователів. Є ясельна група, яку зможуть відвідувати 15 найменшеньких вихованців. Крім вихователів у штаті є логопед, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, практичний психолог і асистент вихователя. Наразі всі 280 місць зайняті, каже завідувачка Тетяна Бочок.

Будівля закладу – комфортна, яскрава, модернова, зведена з дотриманням усіх сучасних будівельних та протипожежних норм і вимог до дитячих освітніх закладів. Тут застосовані енергоощадні технології: тепловий насос, радіатори з регулюванням теплового режиму, в ігрових кімнатах на першому поверсі – підлоги з підігрівом і навіть шафки для дитячого одягу в ясельній групі – теж із підігрівом.

Садок на 100% готовий до роботи. Залишилося отримати ще деякі іграшки та спортивний інвентар, які вже замовлені й оплачені. Крім того незабаром на вікнах з’являться жалюзі. На відкритих ігрових майданчиках встановлено якісне покриття та сучасне обладнання.

«Вітаю всіх із цим чудовим святом! Це велика відповідальність і неймовірне щастя, – не приховувала емоцій директорка закладу Тетяна Бочок. – Я вдячна всім людям, завдяки яким тримаю цей ключ у руках. Цей ключик дає можливість не просто відкрити двері нового красивого будинку, він відкриває двері в майбутнє наших діточок. І нехай майбутнє буде до них прихильним! Нехай вони навчаться любити та дружити, бути добрими людьми. Пропоную перерізати цю червону стрічку й відкрити двері нашого чудового садочка! Ласкаво запрошую до «Дитячої академії»!»

Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


За перевищення швидкості, зафіксоване камерами, штраф накладається на власника автомобіля, а не на водія

Не секрет, що багатьом колишнім власникам автомобілів надходять «листи щастя» про порушення  ПДР, хоча вже давно такі автомобілі вибули з їх володіння. Виявляється, за порушення швидкісного режиму руху має відповідати саме власник автомобіля, а не водій.

2020-08-04 12:03