Відкрилася «Дитяча академія»

2019-09-06 09:15

Так називається новий дитячий садок у мікрорайоні Масани обласного центру. За це проголосували депутати міської ради й затвердили порядковий номер 3 для цього садочка. Урочисте відкриття закладу відбулося 30 серпня. На нього завітали Чернігівський міський голова Влади­слав Атрошенко, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура та керівник компанії-підрядника «УТБ-Інжиніринг» Ігор Рудницький.

Важливість цієї події очевидна, адже це перший дитячий садок і взагалі заклад освіти, зведений у Чернігові за чверть століття. Будівельні роботи тривали три роки. Загальна вартість об’єкта –126 мільйонів гривень. За словами Владислава Атрошенка, з міського бюджету на цю потребу було виділено 71 мільйон, іще 55 мільйонів залучено з державного бюджету (мер Чернігова особисто подякував за це колишньому нардепові Олегу Ляшку). Ще 11 мільйонів місто заборгувало будівельній компанії. «Сподіваюся, ми розрахуємося найближчим часом», – запевнив присутніх Владислав Атрошенко.

Загальна площа «Дитячої академії» – 3600 кв. м, вона розрахована на 280 хлопчиків і дівчаток. Тут буде 15 груп, з дітлахами працюватимуть 30 вихователів. Є ясельна група, яку зможуть відвідувати 15 найменшеньких вихованців. Крім вихователів у штаті є логопед, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, практичний психолог і асистент вихователя. Наразі всі 280 місць зайняті, каже завідувачка Тетяна Бочок.

Будівля закладу – комфортна, яскрава, модернова, зведена з дотриманням усіх сучасних будівельних та протипожежних норм і вимог до дитячих освітніх закладів. Тут застосовані енергоощадні технології: тепловий насос, радіатори з регулюванням теплового режиму, в ігрових кімнатах на першому поверсі – підлоги з підігрівом і навіть шафки для дитячого одягу в ясельній групі – теж із підігрівом.

Садок на 100% готовий до роботи. Залишилося отримати ще деякі іграшки та спортивний інвентар, які вже замовлені й оплачені. Крім того незабаром на вікнах з’являться жалюзі. На відкритих ігрових майданчиках встановлено якісне покриття та сучасне обладнання.

«Вітаю всіх із цим чудовим святом! Це велика відповідальність і неймовірне щастя, – не приховувала емоцій директорка закладу Тетяна Бочок. – Я вдячна всім людям, завдяки яким тримаю цей ключ у руках. Цей ключик дає можливість не просто відкрити двері нового красивого будинку, він відкриває двері в майбутнє наших діточок. І нехай майбутнє буде до них прихильним! Нехай вони навчаться любити та дружити, бути добрими людьми. Пропоную перерізати цю червону стрічку й відкрити двері нашого чудового садочка! Ласкаво запрошую до «Дитячої академії»!»

Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55