Новгород-Сіверський пам’ятник Леніну оцінили в 472 тисячі гривень

2021-08-02 10:26

472 тисячі гривень – у таку суму оцінили Новгород-Сіверський пам’ятник Леніну. Оцінку провела компанія «Десна-Експерт» на замовлення міськради. Про це сказала голова громади Людмила Ткаченко. 

Наступним кроком буде переведення пам’ятника в статус металобрухту і продаж на аукціоні. Таке рішення має прийняти сесія міськради, яка відбудеться в середині серпня. «Бажана сума, яку планують виручити за чотиритонний бронзовий пам’ятник, – мільйон гривень», – сказала Людмила Ткаченко.

За рахунок коштів, виручених за пам’ятник Леніну, хочуть зробити благоустрій площі перед будинком культури – він повинен послугувати громаді.

Нагадаємо, пам’ятник Леніну у Новгороді-Сіверському демонтували у жовтні 2016 року. Він став останнім, який прибрали під час декомунізації на неокупованій частині України.

Зберігається він на одному з комунальних підприємств Новгорода-Сіверського.

За інформацією – Суспільне Чернігів
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21