Квіти, обійми і овації

2021-07-30 08:42

Так зустрічали в Бахмачі чемпіона світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе. 

Із 19 по 25 липня у Будапешті (Угорщина) проходив чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед кадетів. До цієї вікової категорії входять юнаки та дівчата 15-17 років.

До складу збірної України з греко-римської боротьби увійшов Імед Худжадзе (вагова категорія до 65 кг), наш земляк, учень Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, вихованець Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі.

У фінальному двобої з грузинським борцем Імед Худжадзе на останніх секундах виборов перемогу і став чемпіоном світу, підтвердивши свій статус яскравого та потужного борця!

Тож коли юнак повернувся додому, його зустрічали оваціями, обіймами та квітами заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолій Карпенко, група уболівальників і, звісно, рідні. Прихильники принесли з собою Державний Прапор України, квіти та кульки. Першими обійняли батьки, кажуть, дуже хвилювалися за виступ сина і неймовірно раді його перемозі.

Вітаємо юнака з престижною нагородою світової першості! Вітаємо особистого наставника та тренера переможця – Віктора Гайдука та батьків. Пишаємося!

За матеріалами сайту Бахмацької міської громади

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21