Квіти, обійми і овації

2021-07-30 08:42

Так зустрічали в Бахмачі чемпіона світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе. 

Із 19 по 25 липня у Будапешті (Угорщина) проходив чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед кадетів. До цієї вікової категорії входять юнаки та дівчата 15-17 років.

До складу збірної України з греко-римської боротьби увійшов Імед Худжадзе (вагова категорія до 65 кг), наш земляк, учень Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, вихованець Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі.

У фінальному двобої з грузинським борцем Імед Худжадзе на останніх секундах виборов перемогу і став чемпіоном світу, підтвердивши свій статус яскравого та потужного борця!

Тож коли юнак повернувся додому, його зустрічали оваціями, обіймами та квітами заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолій Карпенко, група уболівальників і, звісно, рідні. Прихильники принесли з собою Державний Прапор України, квіти та кульки. Першими обійняли батьки, кажуть, дуже хвилювалися за виступ сина і неймовірно раді його перемозі.

Вітаємо юнака з престижною нагородою світової першості! Вітаємо особистого наставника та тренера переможця – Віктора Гайдука та батьків. Пишаємося!

За матеріалами сайту Бахмацької міської громади

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27