Під сквером Попудренка та колишнім пам’ятником Леніна: у місті можуть з’явитися два підземні паркінги

2021-07-30 08:39

У центрі Чернігова розглядають два місця для облаштування підземних паркінгів. Про це йшла мова на розширеній нараді у міськраді 27 липня.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко звернувся до начальника управління ЖКГ Ярослава Куца з дорученням обговорити проект створення підземного паркінгу під сквером Попудренка, повідомляє Суспільне Чернігів.

Як сказав начальник управління ЖКГ Ярослав Куц, нині опрацьовується варіант облаштування підземного паркінгу під площею Героїв Небесної Сотні (на місці, де стояв пам’ятник Леніну).

«Зараз є світові тенденції робити історичні частини пішохідним. Тому ми розглядаємо варіант зробити парковку під колишнім пам’ятником Леніна. Хочемо з’єднати ту частину з площею. Зараз ця ділянка не працює з точки зору туризму. Якщо там буде парковка, то люди будуть рухатися в сторону площі через бульвар. Ми обговорюємо це питання з управлінням туризму», – каже Ярослав Куц.

За словами Атрошенка і начальника управління ЖКГ, ці роботи дуже дороговартісні. Але підземна парковка вирішила б багато проблем.

«Якби 500-600 машин ми змогли зняли з поверхні – це би значно покращило ситуацію», – сказав Атрошенко.

Фото: https://suspilne.media/

Інші новини:


Жіноча команда Білоцерківців – їм усе до снаги!

Жінки – це керівна, спрямовуюча та відповідальна сила. А ще креативна, винахідлива, весела… Епітетів можна підібрати багато. І все це – про справжню жіночу команду, яка зустріла нас у Білоцерківцях: староста сільської ради Тамара Миколаївна Лук’яненко, діловод Тамара Михайлівна Сергієнко, бібліотекарка Ольга Михайлівна Олійник і соціальний робітник Ганна Павлівна Корнійченко.

2021-09-24 10:36