У Семенівці пропонують встановити пам’ятник семенівським чоботам

2021-07-30 08:34

Відповідний допис зроблений у ФБ-спільноті Welcome to Semenivka.

В ньому йдеться проте, що Семенівка споконвіку славилася своїми шевцями, які виготовляли гарні чоботи. Про розвиток взуттєвого виробництва в нашому містечку з кінця XVIII століття до наших днів, зокрема і про першу взуттєву фабрику та театр, розповідається в «Ілюстрованій історії Семенівського краю». 

Її автор – краєзнавець Едуард Асмаковський пише у фотокнизі: «Хотілося, щоб у міському парку на місці, де знаходилася перша взуттєва фабрика, у майбутньому постав символічний пам’ятник семенівським чоботам. Ідею автора книги підтримали земляки з Києва, а уродженець с. Жадове, відомий скульптор Віктор Липовка вже навіть виготовив макет (на фото)». 

Це має бути своєрідний громадський проєкт, який об’єднає багатьох небайдужих людей. У разі успішної реалізації, пам’ятник семенівським чоботам став би однією з «родзинок» рідного краю.

В коментарях дописувачі підтримують ідею, зазначаючи, що вона дуже доречна і гарна.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21