У Ніжині розпочалася грандіозна реконструкція головної пішохідної вулиці Гоголя

2021-07-30 08:30

Це один із наймасштабніших проєктів, що планується реалізувати в місті найближчим часом, повідомив на своїй ФБ-сторінці Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Гоголівська — одна з найулюбленіших вулиць ніжинців та гостей міста. Тендер на виконання робіт виграла будівельна компанія «Чернігівбуд». Ця масштабна реконструкція за часом розрахована до двох років. 

У планах — повна заміна асфальтного покриття на плитку, виконання мощення ФЕМ в одному рівні з організацією поверхневого водовідведення, включена заміна водопровідної мережі з колодязями на всій протяжності вулиці та озеленення.

Передбачено встановлення нових ліхтарів, чавунних лавок та урн.

Для підвищення туристичної привабливості планується виконати фрагменти мощення дубовою дошкою та історичною бруківкою.

Історична частина Ніжина не бачила реконструкції протягом десятків років. 

Наше завдання: вдихнути в неї нове життя, щоб Ніжин перетворився на сучасне європейське місто з багатою історичною спадщиною!» - наголосив Олександр Кодола.

 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57