У Ніжині розпочалася грандіозна реконструкція головної пішохідної вулиці Гоголя

2021-07-30 08:30

Це один із наймасштабніших проєктів, що планується реалізувати в місті найближчим часом, повідомив на своїй ФБ-сторінці Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Гоголівська — одна з найулюбленіших вулиць ніжинців та гостей міста. Тендер на виконання робіт виграла будівельна компанія «Чернігівбуд». Ця масштабна реконструкція за часом розрахована до двох років. 

У планах — повна заміна асфальтного покриття на плитку, виконання мощення ФЕМ в одному рівні з організацією поверхневого водовідведення, включена заміна водопровідної мережі з колодязями на всій протяжності вулиці та озеленення.

Передбачено встановлення нових ліхтарів, чавунних лавок та урн.

Для підвищення туристичної привабливості планується виконати фрагменти мощення дубовою дошкою та історичною бруківкою.

Історична частина Ніжина не бачила реконструкції протягом десятків років. 

Наше завдання: вдихнути в неї нове життя, щоб Ніжин перетворився на сучасне європейське місто з багатою історичною спадщиною!» - наголосив Олександр Кодола.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21