#SchoolFM

2019-09-06 07:31

У понеділок усі дітлахи пішли до школи, а деякі – вперше до садочка. Перший дзвоник особливий для першокласників та одинадцятикласників. Тому в суботу, традиційно, Катерина Литвин, її суперкоманда й Управління культури і туризму Чернігівської міської ради, КУ «Туристично-інформаційний центр» Чернігівської міської ради організували зустріч на тему #SсhoolFM та «Як підготувати дитину до навчального року».

Відтак дітки гарно проводили час, а батьки мали змогу прослухати лекції на цікаві й корисні теми. Першим спікером від студії «РозУмка» була Юлія Жданова. Вона розповіла про роль англійської мови та з якого віку варто почати займатися мовами з малечею. Вибір розваг та майстер-класів для дітей був широким: оригамі, ліплення, розумові ігри, аніматори. І, звичайно, смаколики – зефір, печиво та цукерки від Олі Кривенко (@bakеry_ok_). Кав’ярня на Кругу «Вінні» пригощала смачною кавою. А всі охочі могли скуштувати піцу від «B&W pizza».

Потім була захоплива лекція від психолога Тетяни Бібік. Тема – «Підготовка дитини до садочка». Молоді матусі змогли дізнатись, як правильно налаштувати й підтримати малечу перед дитсадочком, які перші тривожні знаки подає дитина матері та як вирішити труднощі, з котрими стикається дитина. Психолог запропонувала гру, яка дає можливість краще пізнати малюка: спочатку кожен отримав листочок із посланням від своєї крихітки, потім треба було зробити чоловічка з білого паперу й написати на ньому відповіді на запропоновані Тетяною Бібік запитання. Відтак тато й мама могли порівняти свої відповіді.

Наталія Волинець від студії розвитку «Плюшеве Дерево» прочитала лекцію на тему «Підготовка дитини до першого класу». Мами дізналися про нові методики та зміни у школі. Також на всіх чекала тест-гра на асоціації кольорів з певним класом (червоний – випускний, блакитний – небо за вікном у класі). Отож усі змогли згадати саме свої шкільні роки.

Наталія Німченко розповіла про середні класи та вікові зміни в характері дітей. Анастасія Стельмашенко – як краще готувати дитину до ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). Також порадував усіх виступ танцювального колективу «Альянс». А організатори подбали про подарунки, які знадобляться всім дітлахам.

Закриття літнього сезону пікніків від Катерини Литвин, її суперкоманди й Управління культури і туризму Чернігівської міської ради, КУ «Туристично-інформаційний центр» було позитивним та корисним для батьків і малечі. 

Вікторія КАЗКОВА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21