Владислав Атрошенко публічно звернувся до Ріната Ахметова з проханням подарувати чернігівським дітям приміщення для дитсадка

2021-07-30 08:07

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді 27 липня повідомив про досягнуту домовленість між міською владою та представниками Укртелекому про купівлю будівлі за адресою: Коцюбинського,50 А, з метою зробити у ній дитячий садок. Проте, незважаючи на ці домовленості, міський голова звернувся безпосередньо до Ріната Ахметова з проханням подарувати дітям цей об’єкт.

– Публічно хочу зробити це інформаційне повідомлення. У нас досягнута домовленість із приводу придбання цього приміщення. На жаль, мені особисто не вдалося зв’язатися з власником будівлі Рінатом Леонідовичем Ахметовим, тому хочу з повагою публічно звернутись до нього зараз і сподіваюсь, що він почує це прохання всіх містян, яке я озвучу.

У нашому місті є спірний об’єкт – будівля Укртелекому за адресою: Коцюбинського,50 А, яку свого часу відвідав тодішній прем’єр-міністр Микола Азаров. На той час було прийняте рішення зробити у цьому приміщенні, розташованому в самісінькому центрі Чернігова, дитячий садочок, який дуже потрібен місту. На ремонт частини приміщень цієї будівлі з міського бюджету було витрачено 10 мільйонів гривень. Проте згодом у будівлі змінився акціонер, підприємство було приватизоване і почалися судові тяжби за цей об’єкт, який, на сьогоднішній день, під арештом.

На даний момент у нас досягнута домовленість з менеджментом «Укртелекому» з приводу викупу цього об’єкту за вельми демократичною ціною – 250000 доларів разом із ПДВ за об’єкт площею у 2292,4 м2. Це трохи більше 100 доларів за м2.

У той же час я з повагою звертаюсь до Ріната Леонідовича і прошу подарувати місту цю будівлю. Я переконаний, що такий шляхетний дарунок вартістю у 250000 доларів для чернігівських дітей не завдасть вам значних збитків, а ось честі зробить на 100 мільйонів доларів. За це від усіх маленьких мешканців Чернігова вам буде величезна подяка. Можливо, у майбутньому вихованцями цього дитячого садочка буде пишатись уся Україна, – наголосив Владислав Атрошенко. 

У той же час, незважаючи на це прохання до Ріната Ахметова, міський голова доручив відповідальним особам передбачити гроші у бюджеті для придбання цієї будівлі. Представники «Укртелекому» вже офіційно повідомили про намір звернутись до фонду комунального майна продати за озвученою ціною приміщення по вул. Коцюбинського, 50 А. Якщо це станеться, у Чернігові з’явиться ще один дитячий садочок.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21