Новий головнокомандувач ЗСУ – Валерій Залужний

2021-07-30 07:53

Головнокомандувач Збройними силами України (ЗСУ) Руслан Хомчак пішов у відставку. Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський.

«Це рішення президента. Зеленський не сумнівається в патріотизмі, експертності, відданості присяги Хомчака ... Але він хоче бачити синергію між Міноборони і ЗСУ. Але такої синергії ми не бачимо, а бачимо, навпаки, конфлікти», — зазначив прессекретар глави держави Сергій Никифоров.

За словами Никифорова, хоча Хомчак пішов у відставку, його вже чекає нова посада. Він буде першим заступником секретаря РНБО. Відповідно, цей пост залишає Михайло Коваль.

Новим головнокомандувачем ЗСУ після того, як Хомчак пішов у відставку, стане Валерій Залужний, який командував військами Оперативного командування «Північ».

Хто такий Валерій Залужний

У 2007 році Залужного призначили на посаду начальника штабу – першого заступника командира 24-ї окремої механізованої бригади у Яворові Львівської області.

Потім, у 2009 році, Генеральний штаб ЗСУ призначив військового командиром 51 окремої механізованої бригади.

9 грудня 2019 року Залужний став командувачем оперативного командування «Північ».

У 2018 – 2019 роках працював начальником Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ – першим заступником командувача Об’єднаних сил.

Залужний має звання генерал-майора.

Фото з Інтернету

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41