Завершальний акорд Анни Коваленко

2021-07-29 18:00

На брифінгу 29 липня голову Чернігівської ОДА запитували про причини звільнення, друзів та ворогів, її команду в облдержадміністрації і як вона бачить своє майбутнє після посади очільниці області.

Та спочатку Анна Коваленко розповіла, практично, покроково, про свою роботу на посаді голови ОДА, зокрема, пригадавши 10 пріоритетів динамічного розвитку регіону. Далі відповідала на запитання журналістів.

Про звільнення

"Це рішення Президента, – відповіла Анна Коваленко, – і я його виконую". На запитання, чи не пов’язана її відставка зі звільненням з посади її чоловіка, Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, додала: "З чоловіком у нас незалежний кар’єрний шлях. До зустрічі з ним я відбулася як експерт з питань безпеки, народний депутат, заступник керівника Офісу Президента і заступник міністра".

Про корупцію, пов’язану з землями біля Батуринського полігону, підкреслила: "Батуринський полігон був розформований, здається, 2005 року, і з тих пір там відбувається роздача земель. Знаю, що є кримінальне провадження з цього приводу і є справа. ДБР звернулося до нас, і ми надали всі документи".

Що далі?

Спочатку передасть справи новому очільнику області. Але розмови з В’ячеславом Чаусом у неї ще не було. Однак Анна Коваленко хоче, щоби всі ініціативи, які започаткувала її команда, мали продувження, розвиток і були доведені до кінця.

Що ж до майбутнього, то підкреслила: "Я готова до нових проєктів. У майбутньому вони будуть пов’язані, можливо, з міжнародною діяльністю». І додала: "Підхід до зміни роботи у мене філософський. Всі були в такій ситуації, коли сиділи на кухні й казали, що в країні щось відбувається не так. Стосовно мене це так: коли є можливість, "щоб було так", я її використовую".

Як вороги стають союзниками й друзями

На запитання, кого в неї зараз більше: друзів чи ворогів, Анна Коваленко відповіла: «Я впевнена, що ми довели – коли ти ініціюєш багато корисних речей, тобі потрібні союзники, а не вороги. І всі ті, в кого на меті стояв економічний розвиток, – стали нашими друзями».

Про команду

– Ви оточили себе командою однодумців. Чи буде їй місце у вашому майбутньому?

– Так, сказала Анна Коваленко, – частина команди піде в майбутнє. Але це перехідний період. Всі напишуть заяви, коли прийде новий начальник. Проте хтось буде згодом і тут працювати.

Підготувала Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42