Центр протимінної діяльності створено в Чернігові

2021-07-30 06:47

Для українських груп інспектування якості розмінування було передано техніку та обладнання.

На базі Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) під координацією Міністерства оборони України створено Центр протимінної діяльності. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У день відкриття центру його відвідали заступник голови місії в посольстві США в Україні Алан Перселл і голова програми Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD) Коннелл Ентоні Джеррард.

У рамках співпраці ДССТ і Швейцарського фонду з протимінної діяльності спільно з управлінням екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України для груп інспектування якості розмінування передані техніка та обладнання.

Зокрема, ДССТ передали автомашини Mitsubishi L200, металодетектори Ebinger 422 GC, Minelab F3, UPEX 740M LargeLoop, захисні фартухи (жилети) (Personal protective equipment), захисні шоломи (Visor), персональні аптечки, робочі сумки сапера (обладнання для ручного розмінування), сумки парамедиків (обладнання для надання допомоги постраждалим від мінно-вибухових травм), рації й оргтехніка.

 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27