«Час змін» настав для кожного

2021-07-28 09:00

Коли настає літо, багатьох хвилює питання свого тіла. Коли ти перебуваєш на пляжі в оточенні інших відпочиваючих, хочеться бути в формі. І для того, щоб ви відчували себе комфортно у власному тілі, і був запущений спортивно-соціальний проект «Час Змін», який є першим у своєму роді. Стартував він 10 липня у ТРЦ «ЦУМ».

Захід розпочався з промови Ярослава Ковгана, призера кубку України з бодибілдингу. Завдання проєкту, зазначив Ярослав, за 2 місяці змінити власне тіло. Протягом цього часу учасники матимуть змогу ходити на тренінги, різноманітні зустрічі, також відбуватимуться різні благодійні заходи. Взяти участь у проєкті матимуть змогу всі бажаючі – від 16 років. Уся інформація для учасників публікуватиметься в групових чатах у додатках «Телеграм» або «Вайбер». 

Головний приз – 5 тисяч гривень – отримає один учасник, додаткові призи від спонсорів будуть персоналізовані, розповідає Ярослав. 

- Призовий фонд наразі формується. Старт нашого проєкту співав  із офіційним днем народження нашого прекрасного залу «Pro Fit», і це дуже символічно, - зазначив він. …

Представник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Валерій Семенець наголосив, що для кожного колись настає час змін.

- Для тих, хто завітав на старт проєкту, час змін настав з того моменту, як ви сюди прийшли. Завдяки участі в ньому, ви станете кращими серед кращих. Цей проєкт – перший, але сподіваюся, він відбуватиметься й подальшому. І, я думаю, якщо від нього будуть гарні результати, це буде мотивацією для мешканців нашого міста займатись фізичною культурою. Ну а сьогодні я хотів би вам побажати вдалого старту і перемоги всім, - сказав пан Валерій.

Потім урочистим розрізанням стрічки був даний старт початку проєкту «Часу змін». Організатори подякували його учасникам за їхнє рішення взяти усть в проєкті та щиро побажали кожному досягти поставленої мети.

Юлія МОЛИБОГА 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21