«Агрозем Холдинг» дбає про майбутнє і береже своє, рідне!

2021-07-25 09:07

Так вважає Ірина Сергіївна Буяло, менеджер ТОВ «Олександрівка-Агро 2016», що входить до групи компаній «Агрозем Холдинг».

Ірина Сергіївна, зокрема, займається роботою з пайовиками групи компаній «Агрозем Холдинг». І каже, що в Білоцерківцях люди задоволені ставленням сільгосппідприємства до громади. Наразі настала пора збирання врожаю на городах селян. Тож ТОВ має комбайна і за невелику плату буде молотити зерно пайовикам. Так само люди не мають проблем ні з весняною, ні з осінньою оранками. Для пайовиків пільгова ціна – 8 грн за сотку. Загалом – агропідприємство іде завжди назустріч людям. Якщо у пайовика є потреба в коштах – чи для купівлі чогось, чи для оздоровлення, то завжди можна взяти гроші наперед, у рахунок паю. 

– На паї видаємо й зерно, й гроші. Зерно ж у нас теж за пільговою ціною. Порівняно з сусідніми підприємствами – дешевше. Кому потрібно, бере готівку. Як зручно. До нас приходять зі своїми паями люди з інших господарств. Бо розуміють переваги нашого інвестора, – підкреслює Ірина Сергіївна. – На пай люди отримували донедавна 12%. А цьогоріч відсоткова ставка буде 20%. Це 12 тисяч гривень «чистими». 

– Ринок землі вже запущено. Люди налаштовані продавати паї?

– Ті, хто вже не живе в Білоцерківцях, продаватимуть. А селяни поки в роздумах. Адже на паї можна отримати зерно, а люди мають господарство. Але всі збираються продавати землю тільки «Агрозем Холдингу». Адже компанія ніколи не відмовляє людям у допомозі, і до неї велика довіра. Вона добре ставиться до людей, до всієї громади, це соціально відповідальний бізнес. Тим більше, генеральний директор Сергій Рудьковський – вихідець із наших країв. І видно, що в компанії дуже хочуть, аби наша земля процвітала. Вони запроваджують новітні технології в землеробстві, не спустошують землю, навпаки – насичують її мінералами, органічними добривами. Дуже обережно працюють із хімічними препаратами. Дбають, аби були в порядку пасовища і городи селян не постраждали. Тобто думають про майбутнє і свого агропідприємства, і всієї громади, а відтак хочуть не просто тут працювати, а й розвивати співпрацю і з ОТГ, й зі старостатами, і з людьми. Бо люблять своє, рідне. І бережуть.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надане респонденткою

 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21