Уперше в історії українська боксерка здобула перемогу на Олімпіаді

2021-07-27 07:54

Українська боксерка Анна Лисенко з впевненої перемоги стартувала на олімпійському турнірі в Токіо.

У поєдинку 1/8 фіналу турніру у ваговій категорії до 69 кг Лисенко розібралася з представницею Марокко Умаїмою Белахбіб (5:0).
Умаїма - чемпіонка Африки 2017 року і володарка бронзової медалі Африканських ігор-2019, але Лисенко не склало труднощів перебоксувати свою суперницю.

У чвертьфіналі турніру 29-річна українка зустрінеться з турецькою спортсменкою Бусеназ Сюрменеллі. Поєдинок відбудеться в п'ятницю, 30 липня.

Варто сказати, що вперше в історії українська боксерка здобула перемогу на Олімпіаді. Раніше тільки в Ріо Україну на олімпійському турнірі з боксу представляли українки - це була Тетяна Коб, але вона поступилася в першій же сутичці.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21