Є третя медаль! Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу Олімпіади

2021-07-27 07:53

Українська пара перемогла в бронзовому фіналі стрільби з пневматичного пістолета.

На Олімпійських іграх в Токіо розіграний комплект нагород у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті.

Українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук в бронзовому фіналі здолала представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеча (16:12) і забронювали собі третє місце.

Українці досить успішно стартували і лідирували з рахунком 6: 2, але потім серби зробили камбек і заробили лідерство - 6: 8. Протягом усього протистояння суперники чергували лідерство. Але в підсумку українці були набагато точнішими і завоювали бронзу! Це третя нагорода для збірної України на Олімпіаді в Токіо.

 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57