Сенсаційний виліт Харлан, переможна хода Світоліної і "темні конячки" Кіченок – результати третього дня Олімпіади

2021-07-26 07:48

У третій день змагань Олімпійських ігор у Токіо спортсменам збірної України не вдалося завоювати жодної медалі.

Третій день олімпійських змагань розпочався з великої сенсації для України. Ольга Харлан вилетіла ще в першому раунді змагань з фехтування. Перший номер світового рейтингу поступилася з рахунком 12:15 маловідомій 25-річній представниці Китаю Хенгуй Ян, яка не здобула жодної медалі на міжнародних змаганнях рівня FIE. Відтак Харлан завершує свій шлях на Олімпіаді у Токіо.

Ірина Маловічко не пройшла у фінал змагань зі стендової стрільби. На стадії кваліфікації українка посіла лише восьме місце, вибивши 119 очок.

Тенісистки Людмила та Надія Кіченок здобули перемогу у чвертьфіналі турніру Олімпіади-2020. Українки несподівано обіграли атлеток з Італії Сару Еррані та Ясміне Паоліні, які вважалися фаворитками. Підсумковий рахунок – 2:0 (7:6 (7:4), 6:2).

Суперницями сестер Кіченок у півфіналі стануть представниці команди ОКР (Олімпійського Комітету Росії).

Олексій Середа та Олег Сербін посіли шосте місце у фіналі змагань з синхронних стрибків у воду на 10 метрів. 15-річний Середа та 19-річний Сербін перед останнім стрибком піднялися на четверту сходинку, однак втримати результат не змогли. Уперед вирвалися атлети Канади і Мексики. Призові місця завоювали британці (золото), китайці (срібло) та росіяни (бронза).

Сербін завершив свій дебютний виступ на ОІ-2020, а юний Середа продовжить змагання в одиночних стрибках у воду.

Еліна Світоліна здобула перемогу у матчі другого кола одиночного жіночого тенісного турніру Олімпійських ігор у Токіо. Українка здолала австралійку Айлу Томлянович – 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). В 1/8 фіналу Світоліна зустрінеться з півфіналісткою Ролан Гаррос-2021 Марією Саккарі (19-та у рейтингу WTA).