«Виступом задоволена. Шкода, однієї мішені не вистачило до фіналу. Зробила все, щоби показати гідний результат»

2021-07-26 07:46

Олімпійська чемпіонка у фехтуванні на шаблях Ольга Харлан зупинилася на старті індивідуальних змагань на Олімпійських іграх в Токіо. Зустріч із фехтувальницею Ян Хенюй завершилася з рахунком 12:15 на користь представниці Китаю.

Виступ своєї підопічної прокоментував старший тренер української збірної Олег Штурбабін.

«Складно коментувати. Це – шок. Але спорт наскільки непередбачуваний, що програти може навіть така досвідчена спортсменка як Харлан» -, відзначив Штурбабін.

«Розпочала вона добре. Фехтувала гарно, але потім щось трапилося непередбачуване. Що саме будемо розбиратися по поверненню додому».

За матеріалами НОК України
 

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42