Олег Сербін-Олексій Середа: «Є над чим працювати»

2021-07-26 07:44

В олімпійському Токіо стартували змагання у стрибках у воду. Першими з українців, у боротьбу за медалі, вступили Олег Сербін та Олексій Середа у синхроні з 10 м вишки.

Українцям цей басейн уже знайомий, адже саме тут, у травні на Кубку світу, вони здобули олімпійську ліцензію і потрапили до 8-ки найкращих.

Наші спортсмени були наймолодшим дуетом у цьому фіналі, а 15-рійний Олексій – ще й наймолодший учасник Олімпійських ігор у збірній команді України та серед усіх стрибунів у воду, які представлені на цих Іграх.

За підсумками турніру українці посіли високе 6 місце, набравши 400,44 бали. Ось як самі спортсмени прокоментували свій виступ: «Сильного хвилювання, що це Олімпійські ігри, ми не відчували, можливо, через те, що не було глядачів, лише представники команд. Ми, загалом, упоралися з усіма стрибками добре, виконали свою програму на 70%, могли й краще, є над чим працювати. У майбутньому плануємо ускладнювати програму і врахувати свій отриманий колосальний олімпійський досвід».

За матеріалами НОК України
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21