Шпажист Ігор Рейзлін – бронзовий призер Олімпійських ігор!

2021-07-26 07:44

Чудова новина з олімпійського Токіо! Другу нагороду у скарбничку збірної України на ХХХІІ Олімпійських іграх приносить представник фехтування – шпажист Ігор Рейзлін! До своїх нагород європейських та світових першостей киянин додав  олімпійську бронзу.

В індивідуальних змаганнях шпажистів Рейзлін успішно дебютував на Іграх  з перемоги над двома титулованими представниками Швейцарії, здолавши спочатку  Беньяміна Штеффена (15:11), а потім Макса Хайнцера (15:12).

У  чвертьфіналі  українець змусив скласти зброю головну сенсацію турніру 18-річного Мохамеда Ель-Сайєда з Єгипту. Лиш  представник Франції - Роман Каннон зумів поставити перепони на шляху нашого фехтувальника (10:15).

Та все ж у бронзовій зустрічі з італійцем Андреа Сантареллі, Ігор Рейзлін зумів нав’язати свій бій та з рахунком 15:12 вибороти історичну для чоловічої української шпаги омріяну олімпійську  нагороду в індивідуальних змаганнях.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого бронзового призера Токіо-2020, його наставників та Федерацію фехтування України з успішним виступом, побажавши завжди вірити у свої сили та нових спортивних і життєвих звершень.

За матеріалами НОК України
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21