Шпажист Ігор Рейзлін – бронзовий призер Олімпійських ігор!

2021-07-26 07:44

Чудова новина з олімпійського Токіо! Другу нагороду у скарбничку збірної України на ХХХІІ Олімпійських іграх приносить представник фехтування – шпажист Ігор Рейзлін! До своїх нагород європейських та світових першостей киянин додав  олімпійську бронзу.

В індивідуальних змаганнях шпажистів Рейзлін успішно дебютував на Іграх  з перемоги над двома титулованими представниками Швейцарії, здолавши спочатку  Беньяміна Штеффена (15:11), а потім Макса Хайнцера (15:12).

У  чвертьфіналі  українець змусив скласти зброю головну сенсацію турніру 18-річного Мохамеда Ель-Сайєда з Єгипту. Лиш  представник Франції - Роман Каннон зумів поставити перепони на шляху нашого фехтувальника (10:15).

Та все ж у бронзовій зустрічі з італійцем Андреа Сантареллі, Ігор Рейзлін зумів нав’язати свій бій та з рахунком 15:12 вибороти історичну для чоловічої української шпаги омріяну олімпійську  нагороду в індивідуальних змаганнях.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого бронзового призера Токіо-2020, його наставників та Федерацію фехтування України з успішним виступом, побажавши завжди вірити у свої сили та нових спортивних і життєвих звершень.

За матеріалами НОК України
 

Інші новини:


Делегація Чернігівщини взяла участь у роботі Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації

Захід відбувся під егідою Української Асоціації районних та обласних рад для представників органів місцевого самоврядування. Делегацію від Чернігівщини, до якої ввійшли очільники районних рад та громад, очолила голова обласної ради Олена Дмитренко.

2021-09-24 12:52